בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גלובס 
ערוץ 10: לא בוצע מחטף עם "כלבוטק"; מנכ"ל רשת שלח עציץ 

ערוץ 10: לא בוצע מחטף עם "כלבוטק"; מנכ"ל רשת שלח עציץ

 
גלובס |
 
לי-אור אברבך, גלובס

ערוץ 10 מביא ציוץ בטוויטר של מנכ"ל רשת אבי צבי ועציץ ששלח לרפי גינת כראיה לכך שלא בוצע "מחטף" עם העברת "כלבוטק" לערוץ 10, כפי שטענה רשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 צילום: Globes 
 

ערוץ 10 מביא ציוץ בטוויטר של מנכ"ל רשת אבי צבי ועציץ ששלח לרפי גינת, כראיה לכך שלא בוצע "מחטף" עם העברת "כלבוטק" מערוץ 2 לערוץ 10, כפי שטענה רשת.

"אבי צבי, מנכ"ל רשת, שלח למר רפי גינת עציץ יפה עם עזיבתו ועזיבת התוכנית הרלוונטית. אותו מר צבי כתב למר גינת דברים חמים מאד על הצעד שננקט (אותו צעד שהיום מנסים לתקוף). אותו מר צבי אף צייץ בטוויטר שלו כי 'לא הכול זה קונספירציות. לא תמיד ציניות היא במקום... רשת ואני מאחלים לו (רפי גינת – הח"מ) הצלחה'", נכתב בבקשה שהגיש ערוץ 10 לסילוק בקשת רשת על הסף.

"אותה רשת ששלחה עציץ למשרדי ערוץ 10, אותה רשת שבירכה, אותה רשת שלא ניסתה למנוע את העזיבה, אותה רשת ששלחה פתק חם עם איחולי הצלחה, הפכה את עורה כזיקית ממש וטוענת טענות הפוכות, מנוגדות וחסרות תום-לב. אותה רשת, תחת אותו מנכ"ל, מבקשת היום מבית המשפט הנכבד להוקיע התנהלות שהיא בירכה עליה. אותה רשת, תחת אותו מנכ"ל, מבקשת מבית המשפט הנכבד לקבוע כי מדובר במהלך פסול, כשהיא, בזמן אמת, מגלה דעתה כי אין כל בעייתיות".

רק באחרונה איים ערוץ 10 לתבוע אישית את אבי צבי לאחר שהציג, לכאורה, בפרזנטציה בפני מפרסמים את "הישרדות" כחלק מלוח השידורים של רשת לקיץ הקרוב, זאת למרות העימות המשפטי סביב הפורמט. כעת, שוב משורבב שמו של צבי באופן אישי לפרשה.

"רפי יקר, שוב הוכחת כי אף אחד לא מצליח לעצור אותך! אין ספק כי תצעיד את ערוץ 10 קדימה במקצועיות, ביצירתיות ובאנושיות. בהצלחה! אבי צבי והחברים ברשת" - כך כתב צבי במכתב שהצמיד לעציץ שנשלח לערוץ 10, אותו שלח לרפי גינת עם מינויו לתפקיד.

"רשת, למרות טענותיה בבקשה, לא פנתה לבית המשפט המוסמך בבקשה לעצור או למנוע את 'הגזל' שכביכול בוצע על-ידי ערוץ 10. רשת, למרות טענותיה בבקשה, לא ניסתה להשיב באמצעים משפטיים את 'כלבוטק' אליה. רשת, למרות טענותיה בבקשה, לא הגישה הליך משפטי עצמאי כנגד מעברו של מר רפי גינת. למה לא עשתה זאת? התשובה ברורה - בגלל שרשת יודעת שאין לה 'קייס משפטי'".

"ברכת הדרך"

מרשת נמסר בתגובה: "קצת מגוחך שערוץ 10 בוחר לתלות את עתידו בענפי העציץ. מעשה 'כלבוטק' מלמד כי תוכניות יכולות לעבור מזכיין לזכיין. 'כלבוטק' עברה - גם 'הישרדות' יכולה לעבור. מדובר במהלך עסקים רגיל ולגיטימי.

"בניגוד לרשת, שרכשה את 'הישרדות' בהיעדר הסכם לערוץ 10 על הפורמט, 'כלבוטק' עברה לערוץ 10 בעוד לרשת הסכם חיי וקיים עמה לעונה נוספת.

"יחד עם זאת, ובניגוד לערוץ 10, רשת לא מוצאת לנכון להיאחז באופן נואש בטאלנטים או תוכניות כאלה או אחרות ונותנת להם את ברכת הדרך כשהם מחליטים לעבור הלאה, ואף שולחת להם עציץ על כל תרומתם לתחנה. האם בערוץ 10 למדו על הוויתור של רשת מעציץ? או מציוץ בטוויטר?

"הודעתו של רפי גינת אכן הכתה את רשת בתדהמה, אולם על-פי חוק, מרגע מינויו של רפי גינת למנכ"ל ערוץ 10, לא קיימת אפשרות חוקית לפיה 'כלבוטק' תשודר ברשת. מרגע זה כל מה שנותר לרשת הוא לשחרר את גינת באלגנטיות ובג'נטלמניות - שני דברים שערוץ 10 לא יודע מה הם.

"האם פרגון אישי יכול ללמד על ויתור עסקי? מסתבר שאצל ערוץ 10 כן. הערוץ ממשיך בדרכו עם בקשות-סרק ציוריות וחסרות שחר שנועדו להסיט את הדיון, לעכב אותו ולהלאות את בית המשפט הנכבד בעניינים לא רלוונטיים".

תביעת העציץ

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by