בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גלובס 
אלשיך: לא אתן לפטר את עובדי ההפצה ב"מעריב" אחרי שנה 

אלשיך: לא אתן לפטר את עובדי ההפצה ב"מעריב" אחרי שנה

 
גלובס |
 
לי-אור אברבך, גלובס

הדברים נאמרו במסגרת דיון על עתיד חברת ההפצה של "מעריב", גל מעתון . בן-צבי התחייב בפני הנאמן להעסיק את חברת ההפצה ב-5 השנים הקרובות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 צילום: Globes 
 

השופטת ורדה אלשיך אמרה כי לא תאשר הסכם בנושא חברת ההפצה של "מעריב", "גל מעתון", אם תוקפו יהיה לשנה בלבד. הדברים נאמרו במהלך הדיון שנערך בנושא בבית המשפט המחוזי בראשית השבוע.

אתמול (ד') נפגשו אנשיו של מו"ל "מעריב", שלמה בן-צבי, ונציגי קבוצת המשקיעים הצרפתית בראשות איש העסקים ז'ראר בוקובזה, המיוצגים על-ידי יגאל תם, וגיבשו טיוטה שתהפוך את ההבנות שאליהם הגיעו הצדדים להסכם. כעת אמורים בן-צבי והמשקיע לחתום על ההסכם, והוא דורש את אישור בית המשפט לפני שייצא לפועל.

מדובר בהישג לעובדים, המיוצגים במשא-ומתן על-ידי עו"ד גלילה הורנשטיין, שכן מקום עבודתם היה בסכנת סגירה. עו"ד הורנשטיין אמרה ל"גלובס": "הלכנו לקראת בן-צבי כדי שלא יטרפד את העסקה, על מנת שתהיה המשכת העסקה של העובדים".

סוגיית חברת ההפצה היא האחרונה שעוד נידונה בית המשפט לפני האישור לעסקת העברת "מעריב" מנאמנות לידי שלמה בן-צבי. בדיון שנערך בתחילת השבוע הובהר לשופטת כי יש הסכמות, והיא איפשרה את הארכת הנאמנות עד ל-18 בפברואר.

בדיון התברר כי ההבנות כוללות המשך הסכם קיבוצי ללפחות 550 מעובדי חברת ההפצה, לתקופה של 12 חודשים. השופטת רמזה בדיון כי לא תאשר הסכם שיביא לפיטורי העובדים בתוך שנה, וכי היא מעדיפה הסכם שתקף לשנתיים.

על-פי הערכות, ככל שמחויבות כלפי עובדים מוארכת יותר - כך הדבר עשוי לפגוע בכניסתו של משקיע. בדיון אמר בא-כוחו של בן-צבי כי אם המשקיעים יחליטו לא לרכוש בסופו של דבר את חברת ההפצה, יעשה זאת בן-צבי. בן-צבי התחייב בפני הנאמן להעסיק את חברת ההפצה ב-5 השנים הקרובות.

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by