בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
אבנר הופשטיין ורותי יובל ישתתפו בשולחן עגול בנושא פרשת ההתנצלות  
 
תעשייה |
 

תחת הכותרת "סליחה, מר אדלסון: ערוץ 10 בין הון לשלטון" יתקיים באוניברסיטת ת"א דיון בנושא ההתנצלות אותו תנחה ענת באלינט. נציג "ישראל היום" בדיון יהיה פרשן העיתון דרור אידר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

החוג לתקשורת של אוניברסיטת ת"א ומכון חיים הרצוג לתקשורת יקיימו ביום ראשון הקרוב כינוס 'שולחן עגול' שיעסוק בפרשת התנצלות ערוץ 10 בפני איל ההון שלדון אדלסון, הבעלים של עיתון "ישראל היום". 

 

הדיון נושא את הכותרת "סליחה מר אדלסון: ערוץ 10 בין הון לשלטון". בדיון יקחו חלק כתב ערוץ 10 אבנר הופשטיין אשר ערך את התחקיר אודות אדלסון, ורותי יובל שהייתה עורכת התכנית "השבוע" והודיעה על התפטרותה עם שידור ההתנצלות.

 

עוד ישתתפו בדיון פרשן העיתון "ישראל היום" ד"ר דרור אידר, עו"ד מיבי מוזר המשמש כיועץ משפטי לכלי תקשורת וד"ר דניאל דור מהחוג לתקשורת מאוניברסיטת תל- אביב. את הדיון תנחה העיתונאית ענת באלינט מהחוג לתקשורת באוניברסיטת תל-אביב, והוא יתקיים בבניין הפקולטה למדעי החברה בשעה 17:00.

 
אבנר הופשטיין
 אבנר הופשטיין 
 צילום: אלדד רפאלי 
 

בתחילת החודש קבעה מועצת הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו כי נפל פגם בכך שדירקטוריון החברה לא קיים דיון מקיף בנושא שידור ההתנצלות, שהביאה גם להתפטרותו של מנכ"ל החדשות ראודור בנזימן.

 

מועצת הרשות החליטה עקב כך לפתוח נגד ערוץ 10 הליך של הפרה לכאורה ולקדם מספר צעדים בנושא, בינהם הצעות לתיקוני חקיקה שיגדילו את משקלם של נבחרי הציבור בדירקטוריונים של חברות החדשות.

 

כמו כן הודיע מבקר המדינה כי משרדו יבחן את סוגיית ההתנצלות, זאת לאחר פנייה שהגיעה אליו מאגודת העיתונאים בת"א, מעמותת "הצלחה" ומכיוונם של מספר חברי כנסת. המבקר לינדנשטראוס פסל עצמו מלהוביל את המהלך ומינה לשם כך את עו"ד הלל שמגר, מנהל נציבות תלונות הציבור במשרדו.

 

 

>> רותי יובל: "'ישראל היום' הפרו את הסכם הסודיות"

>> נעבור למתרחש אצל מתחרינו

>> עיתונאי חדשות 10 בגילוי דעת: "החופש העיתונאי ספג מכה קשה"

 


>> נענע10 ברנז'ה גם בפייסבוק


media@nana10.net.il

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by