בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת  
"אפקט דומינו": הכנסת לא תדון היום בערוץ 10  
 
תקשורת  |
 

יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ שאמה הכהן: "בשוק הטלוויזיה התפתחה סכנה לאפקט דומינו, מתברר שזו לא רק השאלה לגבי עתידו של ערוץ 10 אלא מעבר לכך". ההחלטה התקבלה בהתייעצות עם שר התקשורת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

יו"ר ועדת הכלכלה של הכנסת ח"כ כרמל שאמה הכהן ביטל את ההצבעה שהייתה אמורה להיערך היום בכנסת בעניין דחיית החובות של ערוץ 10. בשבוע שעבר הודיע הכהן כי התוצאות שיתקבלו בהבעה הינן סופיות ולא ניתן יהיה לערער עליהן. לערוץ 10 חובות של 44 מיליון ש"ח למדינה, ואנשיו מבקשים דחייה של התשלום בשנה שכן הפסדיו הכספיים עלולים להביא לסגירתו.

 

"בשוק הטלוויזיה התפתחה סכנה לאפקט דומינו. מסתבר שזו לא רק השאלה לגבי עתידו של ערוץ 10 אלא מעבר לכך", הסביר שאמה הכהן את ההחלה לדחות את הדיון המכריע. ההחלטה התקבלה לאחר התייעצות עם שר התקשורת משה כחלון, אשר נמנע עד עתה להתערב באופן גלוי בסוגייה.

 

יו"ר הוועדה הודיע כי גורמים נוספים להחלטתו היו הדיווחים על התקדמות במגעים לגבי כניסת משקיע נוסף לערוץ 10, וכן בקשת הערוץ לדחיית הדיון ובקשתה הזהה של זכיינית ערוץ 2 רשת. לזכיינית חובות למדינה של 23 מיליון ש"ח.

 

בשבוע שעבר פנו לוועדה 15 חברות הפקה מובילות והתריעו כי אם ייסגר ערוץ 10, הדבר יביא לפיטורים מיידים של יותר מ-1500 מעובדיהם. שלשום נשלחה פנייה דומה מאת חברות הפרסום, ומנכ"ל איגוד החברות התריע כי צמצום ערוצי הברודקסט יביא לעלייה חדה במחירי הפרסום בטלוויזיה ולעליית המחירים לצרכן.

 


>> מדוע נדם קולו של השר הממונה על התקשורת?

 

>> נענע10 ברנז'ה גם בפייסבוק

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by