בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
זה הולך וזה בא: טל רז הוא מנכ"ל מעריב החדש 
 
תעשייה |
 

נמשכים השינויים בצמרת העיתון: ישראל גולדשטיין סיים את תפקידו, במקומו מונה טל רז - עד לאחרונה מנכ"ל כלל פיננסיים ולשעבר סמנכ"ל הכספים של סלקום ממשפחת IDB. בחברה מכחישים כי גולדשטיין פוטר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנכ"ל מעריב ישראל גולדטיין מסיים היום את תפקידו בעיתון, ובמקומו ימונה טל רז. בדומה לחילופי הגברא האחרונים בצמרת הניהול, גם הפעם מכחישים בקבוצה כי מדובר בפיטורים וטוענים כי גולדשטיין ביקש לסיים את תפקידו. הוא מילא את התפקיד במשך שנה.

 

>> תפילת מעריב: סיקור מיוחד

 

המנכ"ל החדש של העיתון יהיה טל רז, מנכ"ל חברת כלל פיננסים. בעברו היה רז סמנכ"ל הכספים של חברת "סלקום", גם היא בשליטת IDB שבבעלות נוחי דנקנר - בעל השליטה בקבוצת מעריב. רז היה ממובילי תהליך הרה-ארגון שעבר על "סלקום" לאחר שנרכשה על-ידי IDB. מלבדו מונה לחברה גם יועץ משפטי חדש, סער פרג.

 

בחודש שעבר עזב את הנהלת העיתון יואב צור אשר שימש כמנכ"ל מעריב החזקות, קדם לו סמנכ"ל התפעול נדב כספי שסיים גם הוא את תפקידו. סמנכ"ל הסחר סולי אברמוב הוחלף ברוני זילברברג. לתפקיד סמנכ"ל הכספים מונה טל פרס. בקבוצה טוענים שכולם ביקשו לסיים את הפקיד מרצונם, אך גורמים בתעשייה מטילים ספק בטענה זו.

 

ממשרדו של רני רהב המייצג את קבוצת מעריב נמסר: "בישיבה שהתקיימה היום בצהרים הודה דירקטוריון מעריב למנכ"ל היוצא, ישראל גולדשטיין, על שהוביל את מעריב להתמודדות מיטבית עם השינויים הרבים שעבר העיתון בשנים האחרונות במסירות ובתבונה"

 

"הדירקטוריון איחל לטל רז בהצלחה בתפקידו החדש תוך הבעת אמון ביכולתו ובניסיונו הרב והמגוון של טל רז להוביל את מעריב לתקופה של התחדשות ובנייה מחדש תוך מיצובו של העיתון ומותג התוכן 'מעריב' כשחקן מרכזי בשיח התקשורתי בישראל".

 

 

>> נענע10 ברנז'ה גם בפייסבוק

media@nana10.net.il

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by