בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת  
מנכ"ל ערוץ 10 בכנסת: "מקווים להגיע לפתרון עד לשבוע הבא, השוק הזה בלתי אפשרי" 
 
 כרמל שאמה ויוסי ורשבסקי    צילום: נענע10 סטודיו    
תקשורת  |
 

ועדת הכלכלה של הכנסת הסכימה לדחות את ההצבעה בעניין דחיית החובות של ערוץ 10, לא לפני שהיו"ר נזף בבעלי המניות של הערוץ: "לא ברור לי מי רוצה בסגירת הערוץ, ובעלי המניות שלו מגלים חוסר אכפתיות מקומם", אמר

 
 
 
 
 
 
 
 
 

"ההחלטה לדחות את ההצבעה על חובות ערוץ 10 היא לפנים משורת הדין, והיא באה בעקבות דברים שהציג בפני מנכ"ל ערוץ 10 יוסי ורשבסקי. לא ברור לי מי רוצה בסגירת הערוץ, בעלי המניות מגלים חוסר אכפתיות מקומם, למרות זאת לפנים משורת הדין נדחה את ההצבעה אך לא להרבה זמן", כך אמר הבוקר (רביעי) יו"ר ועדת הכלכלה של הכנסת ח"כ שאמה-הכהן. הוועדה קיימה דיון, אך לא קיימה הצבעה.

 

היו"ר ציין כי מנכ"ל ערוץ 10 הציג בפניו נתונים שהוא "מנוע מלדבר עליהם בדיון", כלשונו, לפיהם מתקיים תהליך מואץ שעשוי להביא לפתרון עד שבוע הבא. למרות זאת הוסיף היו"ר כי "גם אם הבקשה תאושר, ערוץ שכל שנה בא לבקש את חסדי הפוליטיקאים הוא לא ערוץ עצמאי, לכן עצמאותו הכלכלית חשובה ואנחנו רוצים אותו בריא".

 

מנכ"ל ערוץ 10 הודה לוועדה על ההחלטה לדחות את ההצבעה: "אחרי שנגיע להסדר הזה צריך לסדר את שוק הטלוויזיה כך שלא נצטרך לבוא כל פעם כבכיינים לבקש טובה, כי השוק הזה באמת בלתי אפשרי", אמר. הוא התייחס לטענות כלפי בעלי המניות וכינה אותם "פופוליזם". לדבריו, "בשנה האחרונה הם הכניסו יד לכיסם הפרטי והזרימו עשרות מיליוני דולרים כדי שהערוץ יעמוד במחויבויותיו ואני מתקשה לראות מה הם הרוויחו מזה".

 

אתמול פנו לוועדה 15 חברות הפקה מובילות והתריעו כי אם ייסגר ערוץ 10, הדבר יביא לפיטורים מיידים של יותר מ-1500 מעובדיהם. שלשום נשלחה פנייה דומה מאת חברות הפרסום, ומנכ"ל איגוד החברות התריע כי צמצום ערוצי הברודקסט יביא לעלייה חדה במחירי הפרסום בטלוויזיה ולעליית המחירים לצרכן.

 


>> מדוע נדם קולו של השר הממונה על התקשורת?

 

>> נענע10 ברנז'ה גם בפייסבוק


media@nana10.net.il

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by