בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרסום ושיווק 
יו"ר איגוד חברות הפרסום: "סגירת ערוץ 10 תביא לעלייה חדה במחירי הפרסום בטלוויזיה בישראל" 
 
פרסום ושיווק |
 

האיגוד נרתם למען אישור דחיית החובות של הערוץ ומזהיר מפני עליית מחירים בשוק: "אנו צפויים למונופול מוחלט בתעשיית הטלויזיה, כאשר התוצאה תהיה עליה ניכרת במחירי הפרסום, שתביא ישירות לעליית מחירי המוצרים שהצרכן משלם"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

"במידה וערוץ 10 יחדל מלהתקיים, אנו צפויים למונופול מוחלט בתעשיית הטלויזיה, כאשר התוצאה תהיה עליה ניכרת במחירי הפרסום, שתביא ישירות לעליית מחירי המוצרים שהצרכן משלם. המשק הישראלי אינו תחרותי מספיק, לכן כל התייקרות בעלויות השיווק והפרסום תתגלגל מיידית לפתחם של אזרחי המדינה. כנסת ישראל אמונה על טובת האזרח הישראלי, ולטובת אזרחי ישראל דרוש ריבוי ערוצי: זה טוב לכלכלה מחד, וטוב לתעסוקה מאידך".

 

בדברים אלה פנה יו"ר איגוד חברות הפרסום, מודי כידון, ליו"ר וועדת הכלכלה של הכנסת ח"כ כרמל שאמה כהן, לה"מ בנימין נתניהו, שר האוצר ד"ר יובל שטייניץ, שר התקשורת מר משה כחלון ולחברי ועדת הכלכלה.

 

כידון קורא למכותבים לתמוך בבקשת ערוץ 10 לדחות את מועד תשלום החוב למדינה ולהצטרף לעמדתה של הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו בנושא. "ישנה חשיבות עליונה ואף לאומית להמשך קיומו של ערוץ 10 - ישנה סכנה ממשית במונופולים ובריכוזיות לכלכלה במדינת ישראל."

 

"כפי שנהוג בכל העולם בעת משבר כלכלי, כך יש גם לנהוג במקרה הזה עם ערוץ 10", כתב כידון. "הרי הערוץ אינו מבקש מחיקת חובות, הוא מבקש דחייה בתשלומי החוב. מדינות, חברות וגופים בכל העולם מקבלים אשראי בפריסת חובותיהם, כדי שיוכלו להתקיים לטובת האזרחים. זו ללא ספק ההחלטה שעל מקבלי ההחלטות, ויושבי בית המחוקקים במדינת ישראל לקבל".

 

לפי כידון, אם המחיר הממוצע עבור 30 שניות פרסום בערוץ ברודקאסט עמדה בשנת 2001 על כ-2600 דולר, הרי שהתחרות שסיפק ערוץ 10 הביאה לירידה דרמתית במחיר הפרסום, כך שבשנת 2010 המחיר עבור אותם 30 שניות הנו כ-750 דולר, ירידה של כ 70%.

 

"אל תתנו יד לסגירת ערוץ 10", כתב כידון. "ערוץ 10 חייב להמשיך ולהתקיים לטובת הכלכלה ולטובת אזרחי ישראל, בתקווה שבשנה הבאה הערוץ יעמוד על רגליו ויוכל לפרוע את חובותיו כדת וכדין".

 

 

>> נענע10 ברנז'ה גם בפייסבוק

media@nana10.net.il

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by