בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת  
הפיטורים ברשות השידור מגיעים לכנסת  
 
 הסכסוך עולה למשכן    צילום: אפרת אסקירה    
תקשורת  |
 

הוועדה לביקורת המדינה תדון מחר בבוקר בסוגיית הפיטורים ברשות השידור. אגודת העיתונאים בירושלים: "מתקבל הרושם כי הממשלה חזרה בה מכוונתה לבצע את הרפורמה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ועדת הכנסת לביקורת המדינה תתכנס מחר (שני) לדיון דחוף בעקבות כוונת רשות השידור לפטר עובדים, כוונה שבוטלה לעת עתה בעקבות פניית אגודת העיתונאים בירואלים לבית הדין לעבודה. ברשות השידור ביקשו לפטר כ-30 עיתונאים המועסקים בקול ישראל ובערוץ הראשון פחות משלוש שנים.

 

אגודת העיתונאים דורשת ביטול מוחלט של הפיטורים, החלת תוספות השכר שנתנו לכלל העובדים במשק וביטול של קיצוץ חד שנעשה בשעות הנוספות. כמו כן דורשים העיתונאים מימון ביניים לרשות השידור וגיבוש תוכנית הבראה, זאת עד להחלטה על יישום הרפורמה ברשות השידור - אשר טרם יצאה לדרך.

 

בחודש שעבר טען יו"ר רשות השידור כי הרפורמה ברשות השידור תקועה בשל גורמים חיצוניים כמו השלמת התיקון לחוק רשות השידור בכנסת וחתימה להסכם המימון של הרפורמה עם משרד האוצר. גילת אמר "אני תקווה כי בחודשים הקרובים ניתן יהיה להשלים את התנאים הללו, ולהתחיל ביישום הרפורמה".

 

בשבוע שעבר פנה השר בוזי' הרצוג ליו"ר הועדה לענייני ביקורת המדינה, ח"כ רוני בראון, וביקש ממנו לקיים בוועדה דיון בעקבות פיטוריה של מירית הושמנד, עורכת תכניתה של קרן נויבך "סדר יום" ברשת ב'.

 

הרצוג נימק את פנייתו בכך ש"עולה חשש כי ההחלטה לפטר את עורכת התכנית מירית הושמנד מדיפה ריח של ניסיון לסתימת פיות ומניעת שיח דמוקרטי פתוח ונוקב ככל שיהיה כנגד הממסד וזרועותיו".

 

 

>> נענע10 ברנז'ה גם בפייסבוק

media@nana10.net.il

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by