בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת  
קדימה: "חזונו של נתניהו - תקשורת מטעם" 
 
 "בעיניו, הכל הסברה ויחצנות כתחליף למדיניות". יו"ר האופוזיציה, ציפי ליבני    צילום: לואיז גרין    
תקשורת  |
 

ועדת הכלכלה של הכנסת החליטה הבוקר שלא לאפשר לערוץ 10 דחייה בשנה של תשלום חובותיו, ובקדימה מכוונים את החצים ותוקפים את ראש הממשלה בהגשמת "חזון לתקשורת מטעם". הדרישה: הצבעה חוזרת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

נציגי סיעת קדימה דורשים מיו"ר ועדת הכלכלה הצבעה חוזרת בעניין דחיית חובותיהם למדינה של זכייני הטלוויזיה, ובראשם ערוץ 10 - זאת לאחר שהוועדה דחתה את ההצעה למתן דחייה של שנה בתשלום החובות. לשלושת זכייני הטלוויזיה חובות של עשרות מיליונים למדינה, אך ערוץ 10 הוא בעל המצוקה הקשה ביותר וחובותיו נאמדים בכ-60 מיליון שקלים.

 

>>  משמעת קואליציונית נגד הלא-ממושמעים. דעה

>> שאמה הכהן מכבה שריפות: "לא לפגוע במעמדו של רביב דרוקר"

 

במפלגת קדימה תקפו הערב בחריפות את החלטת הוועדה, זאת על רקע הפעלתו של ראש הממשלה להפעיל "משמעת קואליציונית" על מנת להבטיח כי ההצעה לדחיית החוב לא תאושר. "המחטף המכוער של הקואליציה מגשים את חזונו של ראש הממשלה - תקשורת צייתנית ואוהדת", אמר ח"כ נחמן שי. "מחיקתו של ערוץ 10 מהמפה היא חור שחור לדמוקרטיה הישראלית".

 

ח"כ יואל חסון אמר: "הצבעה חדשה יכולה להחזיר את השכל הישר לחברי הקואלציה על מנת שיחזרו בהם ממהלך אנטי-דמוקרטי שבסופו של דבר אם יעבור - יהווה תקדים חמור של התערבות שלטונית הגובלת בשחיתות".

 

במהלך הדיון שהתקיים היום בכנסת התבטא גם ח"כ ניצן הורוביץ (מרצ), לשעבר עורך חדשות החוץ בערוץ 10. "ראיתי כמה חשובה תחרות מול ערוץ 2. בערוץ 10 עובדים מאות אנשים באופן ישיר ואלפים באופן עקיף ואין לנו פריבילגיה לסגור אותו", אמר הורביץ והוסיף: "הערוץ סובל מלחץ בלתי נסבל מלשכת ראש הממשלה והשיא היה ההתנצלות שהובילה להתפטרות מנכ"ל מחלקת החדשות".

 

"מדובר בחלק מהמסע של הקואליציה נגד כל מוקד של חשיבה חופשית, באקדמיה, בבית המשפט ובחברה האזרחית", אמר הורביץ.

 

יו"ר האופוזיציה ציפי לבני, תקפה באופן אישי את ראש הממשלה בטרם הדיון הבוקר ואמרה: "כאשר זה מגיע לתחום התקשורת, במקום לאפשר לציבור ליהנות ממגוון דעות ולחשוף לאור השמש גם עוולות של נבחריו, נתניהו מנסה להשתלט על התקשורת. בעיניו, הכל הסברה ויחצנות כתחליף למדיניות ונדמה לו שכך יוכל למנוע מהציבור לדעת את האמת עליו ועל ממשלתו".

  

 

>> נענע10 ברנז'ה גם בפייסבוק

 

media@nana10.net.il

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by