בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת  
ערוץ 10 לא יקבל דחייה בתשלום חובותיו 
 
 מנכ"ל ערוץ 10, יוסי ורשבסקי    צילום: אלדד רפאלי    
תקשורת  |
 

ועדת הכלכלה של הכנסת דחתה את ההצעה לאפשר לערוץ 10 דחייה של שנה בתשלום חובותיו למדינה, העומדים על כ-60 מיליון ש"ח. ראודור בנזימן: "זו רדיפה ונקמנות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ועדת הכלכלה של הכנסת דחתה את ההצעה לאפשר לזכייני הטלוויזיה לדחות את החזר החובות למדינה בשנה, בהם גם ערוץ 10 - אשר חובותיו עומדים על 60 מיליון ש"ח. ההצעה עלתה לדיון הבוקר לבקשתה של ח"כ נינו אבסדזה, ולאחר הדחייה היא הודיעה כי תגיש אותה כהצעת חוק פרטית. מנכ"ל ערוץ 10 יוסי ורשבסקי אמר כי הערוץ יעמוד בכל החייבויותיו מבחינת התוכן. הוא סרב להתייחס להתערבות פוליטית לרעת הערוץ.

 

בעד ההצעה של אבסדזה הצביעו חברי הכנסת עמיר פרץ, נחמן שי, יוליה שמאלוב ברקוביץ ונינו אבסדזה. נגד ההחלטה הצביעו חברי הכנסת ישראל אייכלר, יצחק וקנין, דוד אזולאי, אלכס מילר, רוברט אילטוב, זאב אלקין, אופיר אקוניס והיור כרמל שאמה-הכהן.

 

חברת הכנסת שלי יחימוביץ' שהשתתפה בדיון אמרה: "בגלל מצוקת ערוץ 10 עטים על הערוץ כל מיני מנצלי הזדמנות והם משדרים מסרים. "הם יודעים רק לתת סטירות ולא לטיפות", אמר לי פוליטיקאי מהקואליציה. ממתי עיתונאים צריכים לחלק לטיפות?".

 

"יש לי חדשות בשבילכם", אמרה יחימוביץ', "נותנים סטירות לשמאל ולימין ולמרכז בלי הבחנה, ככה נוהג ערוץ שעושה עבודה עיתונאית. אז אני מבקשת, היזהרו לכם, אל תנצלו את הסיטואציה הכלכלית כדי להפעיל לחצים פוליטיים מגונים, ולאיים על חופש העיתונות של העיתונאים".

 

יו"ר הוועדה אמר אחרי ההצבעה: "תם ולא נשלם. אני באופן אישי מגויס כיור ועדת הכלכלה לחפש פתרון שיאפשר לגבש סביבו הסכמה לצלוח את התקופה הפיננסית הקשה. גם בשביל צופי הטלוויזיה, פרנסת העובדים ומפת התקשורת".

 

ראודור בנזימן, מנכ"ל חדשות 10 שהתפטר לפני חודשיים, אמר הבוקר בראיון לגלי צה"ל: "זו רדיפה, נקמנות, אפשר לקרוא לזה איך שרוצים. בשנה האחרונה פורסמו תחקירים שונים שבעקבותיהם נפתחו שלוש חקירות של מבקר המדינה נגד בכירים בממשלה".

 

>>  שאמה הכהן מכבה שריפות: "לא לפגוע במעמדו של רביב דרוקר"

 

>> נענע10 ברנז'ה גם בפייסבוק

media@nana10.net.il

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by