בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
בקשה לצו מניעה נגד פיטורי העיתונאים ברשות  
 
תעשייה |
 

אגודת העיתונאים בירושלים הגישה בקשה לצו מניעה נגד פיטוריהם של כ-30 עיתונאים ועובדים צעירים ברשות השידור. חברי האגודה דורשים התדיינות מידית על כל הדרישות וביטול הפיטורים המתוכננים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אגודת העיתונאים בירושלים הגישה בשה דחופה לצו מניעה נגד פיטוריהם של כשלושים מעיתונאי רשות השידור, כולם מועסקים פחות משלוש שנים. בתחילת השבוע שובשו במחאה שידורי היומנים ברדיו, וכתבים התפרצו ללשכת יו"ר הרשות.

 

בין העיתונאים שקיבלו הזמנה לשימוע נמצאים כתבת הבריאות כרמית ראובן, הכתבת המוניצפלית בירושלים דיקלה אהרון, הכתבת לענייני משטרה אפרת וייס והכתב לענייני משרד הפנים שי זילבר.

 

האגודה הורתה לעיתונאים שלא להגיע לשימועים אלהים זומנו עד לקבלת החלטת בית הדין לעבודה בירושלים. "צעד זה ננקט לנוכח נתק של הנהלת רשות השידור והמנכ"ל עם נציגי העובדים שככל הנראה הם מעדיפים פגישות בבית המשפט במקום להידבר כמקובל", מסרו באגודת העיתונאים.

 

באגודת העיתונאים בירושלים כועסים על רשות השידור שלא יידעה אותם בדבר הפיטורים הצפויים, וכיוון שלא שלחו להם העתקים של מכתבי הזימון לשימוע - אין בידם את המספר המדויק של המועמדים לפיטורים. האגודה דורשת התדיינות מידית על כל דרישותיה, בהן גם תוספת שחיקת שכר של 12 אחוז, בדומה לתוספת בשאר המגזר הציבורי.

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by