בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
בוז'י על פיטוריה של מירית הושמנד: "ריח של ניסיון לסתימת פיות" 
 
תעשייה |
 

חבר הכנסת בוז'י הרצוג מבקש מהועדה לענייני ביקורת המדינה לבחון את פיטוריה של עורכת תכניתה של קרן נויבך "סדר יום", מירית הושמנד. "הפיטורים מדיפים ריח של ניסיון לסתימת פיות ומניעת שיח דמוקרטי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

עם קצת עזרה מחברים: ח"כ בוז'י הרצוג (עבודה) פנה הבוקר ליו"ר הועדה לענייני ביקורת המדינה, ח"כ רוני בראון, וביקש ממנו לקיים בוועדה דיון בעקבות פיטוריה של עורכת תכניתה של קרן נויבך "סדר יום" ברשת ב' מירית הושמנד, שקיבלה זימון לשימוע שלפני פיטורים.

 

הרצוג נימק את פנייתו בכך ש"עולה חשש כי ההחלטה לפטר את עורכת התכנית מירית הושמנד מדיפה ריח של ניסיון לסתימת פיות ומניעת שיח דמוקרטי פתוח ונוקב ככל שיהיה כנגד הממסד וזרועותיו".

 

הנהלת רשות השידור הודיעה לאחרונה לעשרות עובדים כי הם עתידים להיות מוזמנים לשימוע לקראת פיטורים, בינהם כתבת הבריאות כרמית ראובן, הכתבת המוניצפלית בירושלים דיקלה אהרון, הכתבת לענייני משטרה אפרת וייס וכתב לענייני משרד הפנים שי זילבר.
 

"כידוע לך, התכנית "סדר יום", היא בין תכניות הדגל של רשת ב' והיא זוכה לשבחים רבים על עבודה עיתונאית מסורה ומקצועית ביותר. אין זה סוד שתכנית זו לא מהססת לנקוט בביקורות נוקבות כנגד עוולות חברתיות וכנגד אי צדק חברתי. זו תכנית נשכנית שאף אני החתום מטה נדרשתי להתייחס בפעמים לא מעטות לסוגיות שעלו לדיון בתכנית בעיקר במהלך כהונתי כשר הרווחה", כתב הרצוג.

  

"אשר על כן ולאור העובדה כי הודעת שתפקח על הנעשה ברשות השידור, אני מוצא לנכון לפנות אליך בבקשה לקיים דיון דחוף בועדה שבראשותך במטרה לרדת לעומקה של הפרשה האמורה ולבחון האם שיקולים זרים הם שעומדים בבסיס החלטה זו".

 

 

>> נענע10 ברנז'ה גם בפייסבוק

media@nana10.net.il

 

 

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by