בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
מקצצים: ערוץ 10 סוגר את מחלקת הפיתוח  
 
 אורי רוזן    צילום: אלדד רפאלי    
תעשייה |
 

חצי שנה אחרי שהוקמה, נאלץ ערוץ 10 לסגור את מחלקת הפיתוח במסגרת קיצוצים שנערכים בחברה. ממלא מקום מנכ"ל החדשות, אורי רוזן: "עושים מאמץ עליון להקטין למינימום את הפגיעה בפרנסה של אנשים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

במסגרת הקיצוצים אליהם נדרש ערוץ 10, בעקבות עלויות מעבר חברת החדשות לירושלים כפי שנדרש על פי החוק, הודיעו היום בערוץ לעובדים על שני צעדים ראשונים להקטנת ההוצאות של החברה.

 

המסגרת הקיצוצים תיסגר מחלקת הפיתוח של הערוץ, וכמו כן יבוטלו ארוחות הבוקר והערב של העובדים. הקיצוץ בתקציב השנתי של חברת החדשות עומד על 7 מליון ש"ח, וסכום זהה יקוצץ מתקציב ערוץ 10 עצמו.

 
 

"למרות גודלו של הקיצוץ, אנחנו עושים מאמץ עליון להקטין למינימום את הפגיעה בפרנסה של אנשים", כתב הבוקר לעובדים אורי רוזן, ממלא מקום מנכ"ל חברת החדשות. "אנחנו עושים את זה בעיקר על ידי ניוד פנימי: עובדים שהתקן שלהם יבוטל יחליפו עובדים אחרים שעזבו בתקופה האחרונה או מתכננים לעזוב ממילא. זה לא אומר שלא יהיו פיטורים כלל, אבל הם יהיו בסדר גודל קטן יחסית".

 

"אני יודע שאלה ימים לא קלים של חוסר וודאות, אבל יש לנו בחדשות 10 יכולת שפותחה במשך השנים לעבוד ולהביא הישגים עיתונאיים גדולים גם בתקופות כאלה, ואני מקווה ומאמין שבקרוב ייכנס משקיע לערוץ, דבר שיחזיר אותנו לתנופה חדשה".

 

 

>> נענע10 ברנז'ה גם בפייסבוק


media@nana10.net.il

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by