בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת  
משפחת שליט לתקשורת: "עזבו את מצפה הילה, אפשרו לגלעד לחזור לחיים שפויים" 
 
תקשורת  |
 

שבוע וחצי לאחר חזרתו של גלעד מהשבי, פנו הוריו אביבה ונועם לעורכים הראשיים של כלי התקשורת, וביקשו להוציא את צוותיהם מהיישוב. ההורים הודו לתקשורת על תרומתה לשחרורו של בנם מהשבי, אך קראו שלא להפוך אותו ל"שבוי בביתו שלו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אביבה ונועם שליט, הוריו של החייל גלעד שליט שחזר לביתו לאחר חמש שנים וחצי בשבי חמאס, שלחו היום (שני) מכתב לאמצעי התקשורת בו הם מבקשים מהכתבים והצלמים לעזוב את מצפה הילה. לדבריהם, רק כך גלעד יוכל להשתקם ולחזור לחיים נורמליים.

 

>> אמנת התקשורת לסיקור שליט: כלי התקשורת הסכימו לחתום 

 
 

"לפני כעשרה ימים שב בננו גלעד הביתה לאחר כחמש שנים וחצי של שבי. בכך הסתיים עבורו מסע הישרדות ארוך ומסויט. הצלחתו של השיקום לאחר תקופה זו איננה פשוטה ומובנת מאליה", כתבו ההורים לעורכים הראשיים של כלי התקשורת.

 

אביבה ונועם שליט הבהירו כי במשך כל התקופה שגלעד בילה בשבי, הם ראו בתקשורת כלי חשוב ומכריע במאבקם והקפידו לשמור על יחסים הוגנים ותקינים כמה, תוך שאינם מקפחים אף אחד מכלי התקשורת. "ברור לנו גם היום, כמו בעבר, שחלקה של התקשורת הישראלית בהחזרתו של גלעד לביתו הוא רב", הבהירו ההורים.

 

"ללא סיקור ומאמץ יום-יומי מצד הכתבים, העורכים, התחקירנים, אנשי ההפקה ומנהלי המערכות ספק אם גלעד היה שב לביתו. אנו מאמינים שעם חלוף הזמן גם גלעד יודה לכל העושים במלאכה, ובכלל זה גם לגופי התקשורת על תרומתם הרבה להשבתו", נכתב במכתב.

 

"עתה, מששב גלעד לביתו, אנו מבקשים בכל לשון של בקשה לאפשר לו לחזור לחיים נורמליים ושפויים, להחלים מפצעיו ולהשתקם בסביבתו הטבעית במצפה הילה, ולא להפוך לשבוי בביתו שלו. הדבר יתאפשר אך ורק אם צוותי התקשורת והצלמים אשר ממתינים לו מדי יום ליד ביתנו יעזבו את היישוב ויניחו לו, מבלי לרדוף אחריו לכל מקום אשר ילך במסגרת גבולות מצפה הילה", סיכמו ההורים והביעו תקווה כי התקשורת תגלה הבנה לבקשתם.

 

 

>> נענע10 ברנז'ה גם בפייסבוק


media@nana10.net.il

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by