בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
מעריב: "היעד - מיצוב כעיתון איכותי" 
 
 בית מעריב    צילום: בוצ'צ'ו    
תקשורת |
 

חברת "מעריב החזקות" סקרה את השינויים שעברו על החברה מאז נרכשה על ידי נוחי דנקנר, סיכמה את מצבו הכלכלי של העיתון והציגה את היעדים לשנה הקרובה: "פנייה באמצעות מוסף התרבות ז'ורנל לקהלים חדשים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת "מעריב החזקות" המוציאה לאור את עיתון מעריב הפיצה הבוקר (חמישי) לבעלי ההחזקות החברה סקירה של מצבה הפיננסי, השינויים המנהליים שנערכו בעיתון ובחברה מאז נרכשו על ידי דיסקונט השקעות, ורשימת היעדים של העיתון לשנה הבאה.

 
 

"בין היעדים מיצוב מעריב כעיתון איכותי, יצירת סטנדרט אחיד גבוה בכל חלקי העיתון ויצירת בידול מערכתי נקודתי". כמו כן מציינים ב"מעריב החזקות" את היעדים לשנה הבאה ובהם גם גידול בהכנסות מבית הדפוס והוזלה של עלויות ההפצה.

 

עוד מציינים בעיתון כיעד לשנה הקרובה את ביסוס מעמדו של מוסף התרבות החדש "ז'ורנל" ו"פנייה באמצעותו לקהלים חדשים".

 

בחברה מציינים את השינויים ברמת ההנהלה של העיתון: בניית תכנית אסטרטגית רב שנתית, השקת תכנית התייעלות, וחיזוק שורות ההנהלה של העיתון וצמרת המערכת וכתביה.

 

בחברה הציגו תמונת מצב של המאזן הכלכלי וציינו מעבר מגרעון של כ-82.8 מליון ש"ח להון עצמי חיובי של כ-136.5 מליון ש"ח. במסגרת העסקה לרכישת השליטה הוזרמו למעריב כ-132 מיליון ש"ח.

 

"עם כניסת דסק"ש לחברה בתחילת יוני 2011, נעשו מספר צעדים לטובת חיזוק והבראת העיתון בתחום הניהולי, בתחום הפיננסי ובידול והשבחת המוצר העיתונאי. בעל השליטה החדש הוא בעל ניסיון מוכח בהשבחה של אחזקותיו", מסרו, בהתייחסם לבעל השליטה הנוכחי נוחי דנקנר. 

 

 

>> תפילת מעריב: סיקור מיוחד של השינויים בעיתון השלישי בגודלו

 

>> שוקן שבורה: "מעריב" נגד "הארץ" - כך עובדת השיטה

 

 

>> נענע10 ברנז'ה גם בפייסבוק


media@nana10.net.il

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by