בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת  
אחרי סיקור חזרת שליט והמהומות בלוב, ברשות השידור מרגישים מוכנים לשינוי  
 
תקשורת  |
 

הממשלה אישרה את תאריך היעד האיקוני שהציע יו"ר רשות השידור אמיר גילת, 1/11/11, לתחילת הרפורמה בשידור הציבורי. בתכנית: גיוס אנשי תוכן חדשים והקמת מחלקת ניו-מדיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

"הסיקור המוצלח של שובו של גלעד שליט ושל הארועים בלוב היו הסנונית הראשונה להפיכתה של רשות השידור לגוף איכותי, רלוונטי, ישראלי וחדשני", כך אמר יו"ר רשות השידור, ד"ר אמיר גילת, בישיבת מליאת רשות.

 
 

ברשות מתכננים להתחיל בהקדם בצעדי הרפורמה שיהפכו את השידור הציבורי בישראל לאיכותי יותר, ומליאת הרשות אף קבעה לכך תאריך היעד איקוני ליציאה לדרך, 11.11.11. "ברור לכולם ששינוי אינו יכול להתחולל ביום אחד, אלא בתהליך הדרגתי, אך חשוב היה להגדיר לעצמנו תאריך יעד לתחילת השינוי", אמר גילת.

 

למרות קביעת תאריך היעד לתחילת השינויים, ברשות עדיין ממתינים להשלמת התיקון לחוק רשות השידור בכנסת ולחתימה על הסכם המימון של הרפורמה עם משרד האוצר. עד להשלמת צעדים אלה, לא תצא הרפורמה הכוללת לדרך.

 

השינויים המתוכננים ברשות יבואו לידי ביטוי בלוח שידורים חדש ועדכני לערוצי הטלוויזיה ולרשתות הרדיו, הטמעת שינויים טכנולוגיים, מיתוג מחדש של רשתות רדיו והקמה של חטיבה בילאומית. כמו כן מתכוונים ברשות לבצע הטמעת שינויים במבנה ארגוני חדש, ייצוב השדרה הניהולית, לקלוט כח אדם חדש בתחום התוכן ולהקים מחלקת ניו-מדיה.

 

"בתקופה הקרובה יחלו המוסדות וההנהלה לגבש תכניות עבודה להטמעת השינויים בשנה הקרובה", מסרו ברשות השידור.

 

 

>> נענע10 ברנז'ה גם בפייסבוק


media@nana10.net.il

 

 

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by