בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
מתרגלים ערוץ חדשות: השידורים הממשלתיים נערכים לחזרתו של שליט 
 
תקשורת |
 

מנכ"ל רשות השידור כינס את הנהלת הרשות לדיון מיוחד על סיקור חזרתו של גלעד שליט במסגרת מבצע שידורים מיוחד שיכלול את כל המדיות ויחל היום, בעברית ובערבית. אמיר גילת: "אלה שידורי ניסיון לערוץ החדשות שיושק בקרוב"

 
 
 
 
 
 
 
 
 

רשות השידור מתכוונת להשיק בקרוב ערוץ חדשות, ואת מבצע השידורים המיוחד לסיקור חזרתו של גלעד שליט רואים ברשות כ"שידור ניסיון" לערוץ העתידי.

 

ארבעת המדיות של שידורי הממשלה יקחו חלק במערך השידורים המקיף: "קול ישראל", הערוץ הראשון, הטלוויזיה הישראלית בערבית ורשת ד' ("קול ישראל בערבית"). מנכ"ל רשות השידור, יוני בן-מנחם, כינס הבוקר את הנהלת הרשות לדיון מיוחד על הסיקור והורה להתחיל עמו כבר היום.

 
 

"זוהי הזדמנות טובה לארגן, תחת ניהולו של המנכ"ל יוני בן-מנחם, את מערכות החדשות כשידורי ניסיון לערוץ החדשות אותו תשיק בקרוב רשות השידור", אמר יו"ר רשות השידור, ד"ר אמיר גילת.

 

בערוץ הראשון ישודרו מהדורות בוקר החל ביום ראשון מידי בוקר החל בשעה 06:30 ועד השעה 09:00, לאורך כל הימים אולפנים פתוחים, מהדורות חדשות מיוחדות ונרחבות, מבזקים ושידורים מיוחדים בהתאם להתפתחויות. הערוץ הראשון יפעיל אולפן מיוחד במצפה הילה ממנו יועברו חלק מהשידורים ובכללם מהדורת "מבט" ו"יומן" שישודרו במהדורות מורחבות.

 

ב"קול ישראל" נערכים לשידורים מיוחדים שימשכו לאורך כל הימים ויועברו מתוך אולפן מיוחד שיוקם לצורך כך במצפה הילה. ממנו יועברו כל השידורים המיוחדים. במהלך סוף השבוע הקרוב ייוחדו כל התכניות ברשת ב' לנושא חזרתו של גלעד שליט.

 

הטלוויזיה הישראלית בערבית וקול ישראל בערבית ייחדו את כל שידוריהם החל מהיום לנושא חזרתו של גלעד שליט. כל התכניות ישודרו בסימן הארועים וצוותי שידור מיוחדים ישדרו בפריסה מיוחדת מכל מוקדי ההתרחשויות.  

 

יו"ר רשות השידור, ד"ר אמיר גילת אמר: "השידורים האחרונים הוכיחו את יכולתה של רשות השידור ואני משוכנע שמבצע השידורים המקיף של חזרתו של גלעד שליט יוכיח את עוצמתה של רשות השידור כגוף שידור רלוונטי המאגד רדיו וטלוויזיה בשתי שפות"

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by