בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
הקרב על כסא רכז החדשות: בית הדין דחה את בקשת דני זקן לבטל את מינויו  
 
תעשייה |
 

יו"ר אגודת העיתונאים בירושלים, דני זקן, הגיש לבין הדין האזורי בירושלים בקשה להורות לרשות השידור שלא לבטל את מינויו לתפקיד רכז חדשות בקול ישראל. הבקשה נדחתה, והוא יישאר בתפקידו הנוכחי כעורך. גורם ברשות: "מדובר בתביעה קנטרנית"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

יו"ר אגודת העיתונאים בירושלים, דני זקן, לא ימונה לרכז חדשות אלא יישאר בתפקידו הנוכחי כעורך. היום דחה בית הדין לעבודה בירושלים את בקשתו ובקשת אגודת העיתונאים למתן צו זמני שיאלץ את רשות השידור שלא לבטל את מינויו.

 

בתאריך 27 ביוני מונה זקן על-ידי מנהל רשת ב', מוטי אמיר, לשמש כרכז חדשות. בפועל, לטענתו, בוטל המינוי שלו על-ידי מנהל קול-ישראל החדש מיקי מירו. זקן עתר לבית הדין וטען שהודח וביקש להוציא צו שיבטל את הדחתו.

 

"מעדותו של מר זקן עולה כי לא מילא תפקיד של רכז מאז שניתן המכתב ב-27 ביוני ועל כן לא נלקח ממנו דבר ולא השתנה מצבו", נכתב בהחלטת בית המשפט. בית המשפט התייחס גם להתנהלות רשות השידור ולביטול מינויו בעל-פה וציין: "לא ניתן לבטל (את המינוי ד.א.) באמירה כלשהי. יש לפעול בהליכים הידועים והמוכרים".

 

"אנו מברכים על החלטת בית הדין", אומר לנענע10 גורם ברשות השידור. "זאת משום שמדובר בתביעה קנטרנית ובלתי מוצדקת".

 

מרשות השידור נמסר בתגובה: "מר דני זקן לא ישובץ כרכז חדשות כפי שלא שובץ עד כה, לפחות עד להכרעה בתביעה העיקרית. דני זקן ימשיך לשמש עורך כפי שהיה עד כה ועל כך אין וגם לא היתה מחלוקת".

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by