בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
אתם בחרתם: התחזקות "ישראל היום" והתנצלות חדשות 10 הרעידו את הביצה 
 
תעשייה |
 

לרגל ראש השנה ביקשנו מכם לבחור שני אירועים שטלטלו את הברנז'ה ולקבוע מי מהם לראש ומי לזנב. אתם בחרתם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חמישה אירועים הצגנו בפניכם בשבוע שעבר, כל אחד מהם יכול בקלות לקבל את התואר "שיחת הברזייה החודשית במערכת", וביקשנו מכם לבחור שניים מתוכם. מי לראש, מי לזנב - איזה אירוע הוא עבורכם שעתה היפה של התקשורת ואיזה אירוע הוא שעתה הקשה, ועדיף היה שישקע עמוק לתחתית הביצה. תזכורת:

 

> איש תקשורת נעצר בחשד לאונס

> ישראל היום עוקף את ידיעות

> אלון עוזיאל מפוטר מ"וואלה"

> ענת קם מורשעת בריגול חמור

> נוחי רוכש את מעריב

> גיא זהר מתפטר בשידור חי

  

 

מבין חמשת אלה אתם בחרתם להציב בראש הרשימה ולהעניק את התואר "שעתה היפה של התקשורת" למהפך העיתונות של העשור - עקיפת ישראל היום את ידיעות אחרונות בכמות החשיפה.

 

התזמון מעניין, שכן השבוע הגיש שותפו לשעבר של שלדון אדלסון, שלמה בן צבי, תצהיר לבית משפט ובו גולל באריכות התנהגות בריונית של אדלסון והעריך כי העיתון מפסיד 3 מליון דולר מדי חודש. אבל מה זה חשוב? כמו שאמרנו - זה נותן את עצמו בחינם, זה זוכר שהוא ישראלי, וזה שורף שעה ברכבת. 38.2% מהקוראים קבעו: יותר מזה אנחנו לא צריכים. קבעתם גם אתם.

 

בתחתית הרשימה, הזנב של השנה, "שעתה הקשה", אתם בחרתם: גיא זוהר מניף דגל שחור, אומר "עד כאן" ופורש מהגשת 'השבוע' בערוץ 10 בשידור חי. תוצאות האירוע הזה - או יותר נכון, מה שהביא לו - הנחתת ההתנצלות בפני אדלסון על חברת החדשות של ערוץ 10, עדיין נבדקות, והמילה האחרונה טרם נכתבה.

 

אבל דבר אחד כבר ברור: בעוד אחיזה של איל הון אחד במפה התקשורתית מתחזקת, גופי תקשורת ועיתונאים אחרים נחלשים. בשנה הבאה כבר ישדרו בערוץ 10 מירושלים הבנויה, ואין לנו אלא לקוות לשנה טובה יותר.

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by