בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
מעבר ערוץ 10 לירושלים: הוגשה העתירה לבג"צ 
 
 בית הוורד, ערוץ 10    צילום: נענע10    
תקשורת |
 

עובדי ערוץ 10 הגישו לבג"צ את עתירתם נגד המעבר הכפוי לבירה. זאת לאחר שהמחוזי מחק שלשום את עתירתם וקבע כי הדיון אינו בסמכותו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

עתירתם של עובדי ערוץ 10 ו"חדשות 10" נגד המעבר לירושלים הוגשה אתמול (חמישי) לבג"צ ואלה דורשים הוצאת צו ביניים שיעכב את המעבר. ביום שלישי קבע בית המשפט המחוזי כי אין בסמכותו לדון בעתירה נגד העברת חברת החדשות שמתוכננת להסתיים עד סוף השנה.

 

מאחורי העתירה עומדים בין היתר עורך התכנית "לונדון וקירשנבאום", אבי אלקלעי, ומגיש התכנית ירון לונדון שאף הגיש תצהיר לבית המשפט והו פירט מדוע לא יוכל להמשיך להגיש את תכניתו כסדרה אם תצולם בירושלים. לצדדים ניתנו עשרה ימים להגיש את תשובותיהם.

 

על פי חוק הרשות השנייה "מקום מושבם של הרשות ומוסדותיה ושל חברת החדשות הוא בירושלים". לערוץ 10 ניתנה הארכת זיכיון השידורים וזו מותנית בהעברת חברת החדשות הפועלת מבית הוורד בגבעתיים לירושלים עד ה-15 בדצמבר השנה.

 

בשלב זה בוחנים בערוץ את בנייני האומה ואת אולפני ג.ג בנווה אילן, וזאת לנוכח עלויות המעבר שמסתמנות כגבוהות מהרבה מהמצופה. במידה והמעבר לא יתבצע כנדרש בחוק, לא יוכל הערוץ לקבל רישיון שידורים.

 

עובדי הערוץ טוענים כי מכיוון שכבר מתקיימים שידורים מירושלים דרך אולפני הבירה JCS וחברת החדשות מפעילה צוות הפקה נרחב, אין צורך להעביר את כל חברת החדשות. העובדים טוענים שבעקבות המעבר הם ותנאי העבודה שלהם עלולים להיפגע. 

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by