בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
רותי יובל: "'ישראל היום' הפרו את הסכם הסודיות" 
 
 "אני אפילו לא יכולה להסביר את הסיבות לכך שהתפטרתי כמו זהר ובנזימן". רותי יובל    צילום: נענע10    
תעשייה |
 

מועצת העיתונות סרבה לדון בסוגיית התנצלות ערוץ 10 בפני שלדון אדלסון. רותי יובל, עורכת "השבוע" שהתפטרה אמרה בדיון: "'ישראל היום' הפרו את הסכם הסודיות, אינני יכולה לענות על שאלות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נשיאת מועצת העיתונות השופטת בדימוס דליה דורנר סירבה לדון בסוגיית התנצלות ערוץ 10 בפני שלדון אדלסון, בישיבת מועצת העיתונות שהתקיימה היום (חמישי). הנשיאה קבעה כי כל עוד לא יהיו בידיה העובדות בדבר הפרשה - לא תדון המועצה בנושא. הסוגיה עלתה בישיבה לבקשת חבר הכנסת נחמן שי.

  

"אני חושבת שאם תהיה לי איזושהי תשתית אני אוכל להזמין את ורשבסקי (מנכ"ל ערוץ 10 יוסי ורשבסקי, ד.א.), ולהציע נושא לדון בו. היום זה לא בשל, אנחנו שומעים דברים אניגמטיים. אני לא רוצה שנלחץ על הגברת יובל ושייגרם לה נזק. כשתהיה לנו תשתית עובדתית שיש בה גם טעם ציבורי ולא רק פרטי, נדון בזה. די לצרה בשעתה".

 

רותי יובל, עורכת "השבוע" שהגיעה לדיון סירבה לענות של שאלות שהופנו אליה על-ידי חברי המועצה. "הפורום הזה מכובד בעיני והייתי שמחה לבוא ולפרט על כל הפרשה לולא היינו כבולים בהסכם סודיות, שאני אפילו לא יודעת מה מרכיביו. ההנחיות שקיבלתי הן שהוא הסכם גורף", אמרה.

 

"אני אפילו לא יכולה להסביר את הסיבות לכך שהתפטרתי כמו זהר ובנזימן כי כאמור, אנחנו כבולים בהסכם סודיות", אמרה יובל, שהאשימה את אנשי עיתונו של אדלסון "ישראל היום" בכך שהפרו את הסכם הסודיות והדליפו מידע לעיתונות בנושא.

 

יובל התייחסה בכלליות לסוגיה העקרונית ואמרה: "אני חושבת שהתנצלות זה חלק מעבודתו של עיתונאי. אני חושבת שאנחנו יכולים וצריכים לעשות כמיטב יכולתינו כדי שהאינפורמציה שאנחנו מביאים לציבור תהיה מדויקת. כשהיא לא מדויקת עד הסוף אין שום בושה להגיד טעיתי ולדייק את הדברים".

  

גורם ב"ישראל היום" אומר לנענע10 בתגובה: "'ישראל היום' אינו צד בשום הסכם ולא מעורב בנושא. אלו הבלים".

 

 

גיא זהר התפטר מהגשת "השבוע" בשידור חי >>>

 

ונעבור למתרחש אצל מתחרינו  >>>

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by