בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת  
המירוץ לזיכוי: נדחתה תביעה נוספת נגד "רשת" 
 
 לוגו המירוץ למיליון    צילום: לוגו    
תקשורת  |
 

בית המשפט קבע כי לא היה פסול ביום המיונים של "המירוץ למליון" ודחה תביעה נוספת של משתתפים שטענו כי הזכיינית הונתה אותם. נציג ההפקה: "ברור שאם התובעת היתה מתקבלת היא לא היתה תובעת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

בית המשפט לתביעות קטנות בתל אביב דחה אמש תביעה שהוגשה כנגד "רשת" וכנגד "נגה תקשורת" המפיקה את התוכנית "המירוץ למיליון" בעקבות יום המיונים ההמוני שערכה ההפקה בפברואר שנערך לתכנית. התובעים טענו כי הונו כשחשבו שמדובר באודישנים, כאשר למעשה היה מדובר, לטענתם, בצילומי פרומו בלבד.

 

"אני רוצה לקבל פיצוי על יום שרימו אותי, הזמינו אותי למיונים שבפועל היה יום צילומים. גם שילמתי 50 ש"ח וגם ללא מיונים. סכום התביעה כולל 50 ש"ח הרשמה, יום עבודה שלי שהוא 800 ש"ח ברוטו וכן המרמה שעברתי באותו היום. אני לא היחידה שתבעתי את אותו היום. היו אתנו כ-500 איש, ויש תביעות נוספות בנושא", אמרה לשופט התובעת.

 

בית המשפט קבע, לאחר שעיין בראיות ובקטעים שהוצגו בפניו, כי על התביעה להידחות וחייב את התובעת בהוצאות משפט. השופט והוסיף כי במסגרת יום המיונים ידעו המשתתפים מראש כי יצולמו.

 

"ממילא מלבד הרצון לזכות במיליון חלק ניכר מהמתמודדים מעוניין בפרסום ובחשיפה, ובכל מקרה נראה כי אין מתמודדים אשר מתנגדים לחשיפה, כי אחרת לא היו נוטלים חלק בתכנית", קבע השופט.

 

זו התביעה השנייה בנושא זה שנדחית. "אכן יש בנוסף לתובעת עוד 5 תביעות. הן די מתואמות הם פועלים תחת אותו מקום באתר פייסבוק", אמר בדיון נציג "רשת" ו"נגה תקשורת".

 

"מדובר על 6 תביעות סה"כ מכמות של 1000 איש. ברור שאם התובעת היתה מתקבלת היא לא היתה תובעת. זה חלק מהסיכון. אחד הדברים שעליה לקחת בחשבון שאולי היא לא תעבור לשלב הבא. אם נפצה מאוכזבים שלא מוינו כפי שהם רואים לנכון - נהיה בצרה".

 

מ"רשת" נמסר: "פסיקה זו של בית המשפט עולה בקנה אחד עם המטרה המוצהרת של "רשת" באשר ליום האודישן הגדול והיא איתור מעומדים מתאימים להשתתף בתוכנית, מטרה שהושגה". בקרוב תעלה ב"רשת" עונתה השנייה של התכנית.

 

 

הצטרפו לעמוד של נענע10 ברנז'ה בפייסבוק >>>

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by