בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
"מעריב" דוחה הטענות על חפץ: "מינוי ראוי ביותר"  
 
תקשורת |
 

ב"מעריב" דוחים היום את הטענות שעלו בדבר ניגוד עניינים במינויו של עורך העיתון ניר חפץ: "המינוי נעשה כדין, על פי חוק החברות ותקנון החברה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

בהודעה רשמית מודיע היום דירקטוריון "מעריב החזקות" כי הוא דוחה את הטענות לניגוד עניינים במינויו של ניר חפץ לעורך העיתון. חפץ מונה לתפקיד לפני כשבועיים.

 

"מינויו של מר ניר חפץ למשרת עורך העיתון מעריב נעשה כדין, על פי חוק החברות ותקנון החברה", נכתב בתגובת החברה לטענות שהועלו כנגדה על-ידי עו"ד אלעד מן, בעל מניות מיעוט בחברה אשר טען כי תפקידיו הקודמים של חפץ ימנעו מהעיתון לסקר באופן הוגן את עסקיה של קבוצת IDB שבבעלות נוחי דנקנר.

 

"בשל העסקתו הקודמת של מר חפץ על ידי בעלת השליטה ותאגידים שבשליטתה, גם בנושאים הקשורים לחברה ולעיתון עצמם, מתעורר החשש הכבד לניגוד עניינים מובנה באשר לזהות העורך החדש בכל הנוגע לסיקור עסקיה של בעלת השליטה ומעסיקתו עד עתה", טען מן. "החברה מתבקשת להבהיר כיצד מתייתר חשש זה וכיצד יוכל למלא העורך החדש את הוראות התקנון בדבר עצמאותו ואי תלותו - בהתחשב בנסיבות האמורות".

 

היום, כאמור, מגיבה החברה לראשונה לטענות: "ניר חפץ הינו עיתונאי עתיר ניסיון בתחומי התקשורת הכתובה והאקטואליה והינו מינוי ראוי ביותר", הודיעה. בחודש הבא צפויה "מעריב החזקות" לקיים אסיפה שנתית, ובה בין היתר תאשר החברה את הגדלת מספר חברי הדירקטוריון.

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by