בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
רשות השידור: ערוץ 33 יהפוך לערוץ חדשות ותרבות 
 
 אמיר גילת    צילום: דוד וינוקור    
תעשייה |
 

יו"ר הרשות אמיר גילת אמר בפני חברי המליאה כי נתוני הרייטינג הנמוכים של הערוץ הפתיעו אותו, וכי במתכונתו הנוכחית הוא מביא לבזבוז כספי ציבור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ערוץ 33 יהפוך לערוץ חדשות ותרבות, כך אישרה היום (שני) מליאת רשות השידור. יו"ר הרשות אמיר גילת אמר בפני חברי המליאה כי נתוני הרייטינג הנמוכים של הערוץ הפתיעו אותו, וכי במתכונתו הנוכחית הוא מביא לבזבוז כספי ציבור.

 

בחודשים האחרונים בדקה ועדה משותפת של המוסדות והנהלת הרשות את היתכנות הקמת הערוץ והמליצה למליאה לאשר את ההצעה להפוך אותו לערוץ חשות ותרבות, והוא ויחל בקרוב בשידורי ניסיון.

 

הערוץ ישדר במשך כל שעות היום שידורים בנושאי חדשות אקטואליה ותרבות תוך שיתף פעעולה בין רשת ב' לבין חטיבת החדשות של הערוץ הראשון. במקביל לשידורים בערוץ החדשות יועברו השידורים גם באינטרנט במשך 24 שעות ביממה.

 

"מהלך זה לא יפגע בשידורים בערבית. ועדת המדיה בערבית במליאה אף קיבלה סקירה מפורטת על המהלך והשתכנעה כי השידורים בערבית לא יפגעו", הבהירו ברשות השידור.

 

יו"ר רשות השידור ד"ר אמיר גילת: "זהו רגע חשוב לרשות השידור, ערוץ החדשות יאפשר לרשות לבסס את מעמדה כגוף תקשורת איכותי רלוונטי וישראלי. אני סבור שראוי שערוץ חדשות יוקם במסגרת השידור הציבורי שמהווה את הבית הטבעי לשידורים אלו. השינוי יאפשר לשפר גם את הערוץ הראשון שיהפוך לערוץ ברודקאסט שאינו תלוי בשינויים הנובעים מאירועי השעה. הערוץ הראשון יוכל לגבש לוח שידורים קבוע, איכותי, וחסר תזזיתיות. שידורים בערוץ החדשות במתכונת כזו יתנו תמורה כפולה למשלמי האגרה שיוכלו לקבל שידורי דרמה ובידור בערוץ הראשון ושידורי חדשות אקטואליה ותרבות בערוץ החדשות".

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by