בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
שלום קיטל יעמוד בראש וועדת התוכן של כנס אילת לעיתונות 
 
תעשייה |
 

מנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 2 לשעבר ירכז את תוכנו של הכנס שיתקיים בדצמבר זו השנה החמישית. קיטל: "הזדמנות ראשונה במעלה של התקשורת לעסוק באומץ בתהליכים העוברים עליה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

כנס אילת לעיתונות 2011 ייערך באילת זו השנה החמישית בין התאריכים 4-5 לדצמבר. שלום קיטל, לשעבר מנכ"ל חברת החדשות של ערוץ 2, נבחר לעמוד בראש ועדת התוכן של הכנס בו ייקחו חלק כ-1500 אנשי תקשורת מהארץ ומחו"ל, עיתונאים, שרים, חברי כנסת, אנשי אקדמיה וכלכלה.

 

את הכנס מפיקה אגודת העיתונאים תל אביב יחד עם אוניברסיטת בן גוריון בנגב, ויתקיימו בו 30 פאנלים בנושאים שונים כגון השפעה של המדיה החדשה על התקשורת המסורתית, דיונים בשאלה האם התקשורת סיפקה רוח גבית למחאה החברתית, השפעת הטייקונים על התקשורת ומערך הדוברות במשרד ראש הממשלה. במסגרת ימי הכנס יתקיימו סדנאות מקצועיות, בשיתוף עם "גוגל", בנושא השימוש ב"ארגז הכלים" שמציעה הרשת לעיתונאים.

 

בערבו השני של הכנס יוענקו פרסי מפעל חיים לעיתונאים ותיקים פעילים. בשנים הקודמות זכו בפרסים העיתונאים דב יודקובסקי ז"ל, דן מרגלית ויעקב אחימאיר, ירון לונדון, מוטי קירשנבאום, סבר פלוצקר, יואל מרקוס, שלום קיטל, טומי לפיד ז"ל, חיים יבין ורון בן ישי.

 

שלום קיטל: "כנס אילת לעיתונות הוא הזדמנות ראשונה במעלה של התקשורת לעסוק באומץ בתהליכים העוברים עליה וביחסי הגומלין בינה לבין הציבור. הדיונים לא יתחמקו מעיסוק בשאלות שנויות במחלוקת, כמו התפקיד שנטלה התקשורת בטיפולה במחאה החברתית, יחסי ממשל- תקשורת והיכולת של העיתונות לבקר את עצמה. מוקד חשוב בכנס יהיה העיסוק בהתעצמותן של המדיות החדשות והשפעתן על התקשורת המסורתית".

 

אמיר רוזנבליט, דובר אוניברסיטת בן-גוריון: "הכנס הפך בשנים האחרונות למותג יוקרתי, שכל מי שנחשב (או חושב שהוא כזה) בעולם התקשורת בישראל, מבקש ליטול בו חלק, אם כפאנליסט ואם כמשתתף מן השורה. דומה שאין ויכוח על חשיבותו ותרומתו של המחקר האקדמי לטיוב התוצר העיתונאי. השילוב המנצח בין אנשי אקדמיה מתחום התקשורת לבין העושים את העבודה בשטח, יצרה כאן מסגרת משותפת לדיונים מפרים ולליבון סוגיות במגוון של נושאים, הנמצאים בליבת עיסוקה של התקשורת".

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by