בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
הוגש כתב אישום נגד מרגול: "התנהלה כאחרונת העבריינים, הצביעה ב'כוכב נולד' לפי הוראות שקיבלה" 
 
תעשייה |
 

על פי האישום שהוגש הבוקר לבית המשפט, צנעני פנתה למקורבו של העבריין שלום דמרני ובקשה ממנו שיאיים על אמרגנה אסף אטדגי. בתמורה לאיומים היא התבקשה לקדם בתכנית "כוכב נולד" מועמדים המועדפים על העבריינים ואף הצביעה למתחרים לפי הוראות שקיבלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (שני) כתב אישום נגד הזמרת מרגלית צנעני בגין עבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, סחיטה וסחיטה באיומים. כתב אישום יוגש גם נגד העבריין מיכאל חזן, עימו על פי החשד פעלה צנעני. לפי כתב האישום, התגלעו מחלוקות בין האמרגן אסף אטדגי לזמרת סביב ייצוגו של עומר אדם. הם פנו לבורר וזה פסק לטובתה של מרגול. זו פנתה למגיש ירון אילן שיתווך בינה לבין דומרני כדי ליישב את הסכסוך עם אטדגי. 

 

לקריאת כתב האישום המלא »

לקריאת בקשת המעצר »

 

 
צנעני בבית המשפט. קבלה SMS לקידום מועמדים תוך כדי שידור
 צנעני בבית המשפט. קבלה SMS לקידום מועמדים תוך כדי שידור 
 צילום: חדשות 10 (ארכיון) 
 

מכתב האישום עולה כי הזמרת נפגשה עם אילן, ובקשה ממנו שיתווך בינה ובין אנשיו של העבריין שלום דומרני על מנת שיפעל ליישוב הסכסוך עם אטדגי. זאת לאחר סירובו של האחרון לחתום על פסק הבורר. בשיחה נוספת עם אילן, הדגישה צנעני, כי חזן ודומרני הם "השומרים שלה" מפניו של אטדגי, וכי היא ואילן מחויבים לסייע לדומרני ולחזן ירון שב והבטיח באוזניה את מחויבותו האישית לדומרני כמו גם למהלך הנרקם. 

 

בתמורה למעשי האיום והסחיטה נגד אטדגי, נעתרה מרגול לבקשותיו וגחמותיו של חזן ושל חבריו. כך, בתאריך 1 ביוני 2011 ניקדה צנעני במהלך התכנית "כוכב נולד", מתוקף תפקידה כשופטת את המתמודדת אורטל אדרי באופן התואם את הניקוד שהעביר לה מבעוד מועד חזן, "און ליין" באמצעות SMS, במהלך השידור החי של התכנית.

 

המשטרה ביקשה להאריך את מעצרה של הזמרת עד תום ההליכים. "במהלך כל התקופה הרלבנטית לכתב האישום, הסתייעה משיבה 1 (צנעני, ש"ט) בגורמים עברייניים בכירים בעולם התחתון, וכל זאת במטרה לקדם את ענייניה האישיים ועסקיה", נכתב בבקשת הפרקליטות להאריך את מעצרה עד תום ההליכים. "משיבה 1 התנהלה כאחרונת העבריינים, והוגדרה על ידם 'ראש ארגון פשיעה' וכאחת משלהם. כהוקרת תודה על הסחיטה שביצעו עבורה, ניצלה המשיבה 1 את קשריה ואת מקום עבודתה, על מנת לאפשר לגורמים אלה דריסת רגל בלב תעשיית הבידור הישראלית".

 

כך התנהלו האיומים

 

בתאריך 1 ביוני 2011 ניקדה צנעני במהלך התכנית "כוכב נולד", מתוקף תפקידה כשופטת את המתמודדת אורטל אדרי באופן התואם את הניקוד שהעביר לה מבעוד מועד חזן, "און ליין" באמצעות SMS, במהלך השידור החי של התכנית

 

לאחר שסרב אטדגי לחתום על פסק הבורר, הגיעה צנעני לביתו של חזן, ובנוכחותו התקשרה אל האמרגן. מרגול אמרה לאטדגי במהלך השיחה: "הוא רותח עליך, הוא אומר שפגעת בכבוד שלו ועשית אותו קטן!... אני מה זה מפחדת!... הוא רותח ברמות מפחידות!.. אימאל'ה!".

 

בשיחה נוספת שערכה אל אטדגי, שוב כאשר חזן נמצא בצידה, צורח וצועק, אמרה צנעני: "אטדגי אתה עושה לי בעיות!... מה אני צריכה שתהיה לי שואת עולם בגללך?! אל תעשה לי צרות עם מיכאל! הוא על הסף! יש לי חבר אהוב, אל תעשה בעיות עם מיכאל!... אז לא התכוונת, עכשיו אני צריכה להתחנן בשבילך, כי אתה עושה שגיאות חמורות ביותר!... אל תעשה את זה!!! אל תעשה את זה!!!... מי שמתחרווט נופל בפח".

 

בין האיומים שהשמיע חזן באוזניו של אטדגי ניתן למצוא ציטוטים כמו: "אני אוציא אותך זין, ואני אשים לך גם זין בפה עכשיו. בסדר?! עכשיו תבדוק אותי, אני גם אשים לך את הזין שלי בפה שלך, שמעת מה אני אומר לך?! ביי יא אוכל בתחת, יא מניאק".

 

כאשר האמרגן התקשר לחזן על מנת לפייסו, המשיך האחרון להלך אימים בצעקות: "אני אפגוש אותך בזמן שלי, שמעת?! אני אפגוש אותך במקום שמתאים לי, ובזמן שלי, יותר מזה אין לי מה לדבר איתך יא מזדיין בתחת...  אני אתן לך למצוץ, תזכור את המילים שאמרתי לך !!! תזכור אותם טוב טוב טוב !!! ואם יש מישהו שיכול לעזור לך, תקרא לו מהרגע!"  

 

עוד מתארים בפרקליטות כי בהזדמנויות רבות, העבירו הנאשמים מסרים מאיימים לאטדגי באמצעות חברם המשותף, המלחין יוסי בן דוד..מספר פעמים אמר בן דוד לאטדגי כי עדיף לו (לאטדגי) "לחבק ולשמור על הילד".

 

ב-20 ביולי נסעו הנאשמים לחווה, לפגישה עם דומרני. בפתח הפגישה פנה דומרני לצנעני, ושאל אותה אם הסתדרו ענייניה עם אטדגי, ואם "הוא מתנהג יפה". העבריין הבטיח לזמרת כי האמרגן "רועד ומשלשל מפחד ולא יזוז ממטר!". היא מצדה שבה והודתה מקרב לב לחזן, על כל מעשיו בעניינו של אטדגי.

 
 

התמורה: גיוס מתמודדי "כוכב נולד" לסוכנות של דומרני

 

במהלך הפגישה, בתמורה למעשיו של חזן, ביקש דומרני את עזרתה של מרגול למהלך שטווה בצוותא עם מקורבו. המטרה הייתה לבסס את חזן כאמרגן אמנים עצמאי, מאחוריו יעמוד דומרני, באופן סמוי. תפקידה של הזמרת יהיה לגייס את מתמודדי גמר "כוכב נולד", למשרד האמרגנות החדש.

 

דומרני הוסיף ואמר, כי במידת הצורך, "יפדה" את מתמודדי הגמר ממסגרת ההפקה בה הם חתומים. לצורך כך הוא ביקש את עזרתה צנעני. היא הבהירה לחזן ולדומרני כי מכיוון שהמתמודדים חתומים מבעוד מועד אצל הפקת התכנית, אינה יכולה לפעול בגלוי. עם זאת, היא הבטיחה כי תסייע מהצד, בחשאי, לאור קרבתה למתמודדי הגמר.  

 

עורך דינה: "בישראל קל להרוס אדם בדקה"

עורך דינה של צנעני, אמר לפני הגשת כתב האישום כי לא יתכן שהמשטרה תבוא לבית המשפט והכול יהיה בגדר סודי, ויום לאחר מכן כל יפורסמו הכותרות בעיתונים. "בתיק הזה נקראתי לעמוד בפרץ מסיבה מאד פשוטה: אתה לא יכול כל היום לשמוע אותם מתקיפים ואפילו זה הגיע למפכ"ל שאמר כל מיני דברים", אמר גז בראיון לרדיו ירושלים.

 

"במדינת ישראל קל לקחת אדם עם שם טוב ולהרוס אותה בדקה. אתה שואל את עצמך לאן הגיעו בתיק הזה. אני חושב שכל מדינת ישראל שואלת את עצמה האם באמת מרגלית צנעני צריכה לשבת מאחורי סורג ובריח", הסביר עורך הדין.

 

דומרני ובנה של צנעני במעצר בית

אתמול שוחרר למעצר בית העבריין שלום דומרני, שנעצר בחשד למעורבות בפרשת הסחיטה לכאורה של האמרגן אסף אטדגי. ככל הנראה, בפרקליטות לא מתכוונים להגיש נגדו כתב אישום. דומרני נעצר לפני חמישה ימים בחשד כי פעל באותה שיטה בה פעלו אנשיו של העבריין עמיר מולנר. במשטרה חושדים כי צנעני פנתה לדומרני וביקשה ממנו לסחוט את אטגדי כדי שיעביר אליה כספים. 

 

לפני חמישה ימים שחרר בית משפט השלום בראשון לציון את אסף צנעני לביא, בנה של הזמרת מרגלית צנעני, למעצר בית למשך שבועיים בכפר יונה. על פי ההחלטה, בנה של צנעני נשלח למעצר בית בתנאים מגבילים, וכמו כן נאסר עליו ליצור קשר עם המעורבים האחרים בפרשה. הוא חשוד בעבירות של סחיטה באיומים וקשירת קשר לביצוע פשע.

 

בתום הפגישה, הבטיחה צנעני לדומרני ומקורבו לקדם את המהלך ולסייע להוצאת התכנית  אל הפועל. לשם כך היא פנתה שוב לירון אילן ופירטה בפניו את שלבי התכנית. הזמרת אף הדגישה בפני אילן כי התכנית חייבת להיכנס להילוך גבוה.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by