בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
המירוץ לכיסא מתחמם: מי יחליף את מרגול כשופטת בעונה העשירית של "כוכב נולד"? 
 
תעשייה |
 

לנענע10 נודע כי על רקע היעדרותה הצפויה של הזמרת מהעונה החגיגית של התוכנית, "תיק מסיקה" נפתח מחדש; במקביל, בסוף השבוע קראה הזכיינית למעריצים לחוות דעתם בדבר זהות השופט החדש - מתמודד לשעבר מהתוכנית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ב"קשת" ו"כוכב נולד" כבר נערכים ליום שאחרי מרגלית צנעני. לנענע10 נודע כי למרות הצהרותיה של מירי מסיקה על כך שאין בכוונתה להמשיך לעונה נוספת ולמרות הודעת הפקת התוכנית כי ההתקשרות עם הזמרת הסתיימה, בימים אלה מתקיימים מגעים בין הזכיינית לבין נציגיה של מסיקה בדבר המשך לעונה העשירית והדבר נשקל מחדש.

 

במקביל, אחת האופציות הנשקלות לאיוש כסא השופטים הריק בעונה העשירית הקרובה היא ככל הנראה מועמד בוגר התכנית. פניה שפורסמה בסוף השבוע בעמוד הרשמי של "כוכב נולד" ברשת החברתית קראה למעריצים לחוות דעתם בדבר זהות השופט החדש, הפעם מתמודד לשעבר. "כוכב השופטים: איזה מתמודד הייתם רוצים לראות בכוכב נולד 10 כחבר בפאנל השופטים?" שאלו ב"כוכב נולד" וזכו לקרוב ל-360 תגובות והצעות. בין השמות הבולטים שעלו בהצעות היו הראל סקעת ושירי מימון.

 

פניות רשמיות אל הבוגרים טרם נעשו. הפקת "כוכב נולד" שוהה בימים אלה בפגרה, ומפיקת התכנית טמירה ירדני שוהה בימים אלה בחו"ל.  

 

בנוסף, ב"קשת" עדיין לא הוציאו התייחסות רשמית למעצרה של מרגלית צנעני, החתומה על חוזה אצל הזכיינית מאז 2006, וגם היום סרבו בזכיינית להגיב על הדברים. בתוך כך מפרסמת היום המשטרה ציטוטים מתוך האזנות שביצעה היחידה הכלכלית למכשיר הטלפון של צנעני. באחת השיחות אומרת צנעני, כך לפי המשטרה, "סדר את העניין בין הבן שלי אסף לבין אטדגי". הבוקר (ראשון) נדחה ערעורו של הבן לבית המשפט המחוזי בפתח-תקווה על המשך מעצרו. מעצרה של צנעני עצמה קוצר מתשעה לשישה ימים.  

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by