בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
חה"כ מיכאל בן-ארי נגד אבי ניר: "סותם פיות ופועל בניגוד לחוק הרשות השנייה" 
 
תעשייה |
 

פנה בשבוע שעבר למנכ"ל הרשות השנייה, מנשה סמירה, בדרישה לנקוט בצעדים נגד ניר ו"קשת" בשל מה שהוא מכנה "התנהלות חמורה של מנכ"ל המודה כי הוא פועל ממניעים פוליטיים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הימין נגד "קשת": חבר הכנסת מיכאל בן-ארי (האיחוד הלאומי) פנה בשבוע שעבר למנכ"ל הרשות השנייה, מנשה סמירה, בדרישה לנקוט בצעדים נגד ניר והזכיינית בשל מה שהוא מכנה "התנהלות חמורה של מנכ"ל המודה כי הוא פועל ממניעים פוליטיים, סותם פיות, פועל בניגוד לחוק הרשות השנייה, ומקייים מדיניות מפלה הפוגעת בעיקרון השוויון".

 

במכתב ששלח בן-ארי לרשות השניה והגיע לידי נענע10, קובל בן-ארי על כך שניר נזף בצוות "האח הגדול" - כך לפי הפרסומים - לאחר שניסו ללהק לתכנית את פעיל הימין איתמר בן-גביר. לפי בן-ארי, ניר הורה למלהקים שלא ללהק את בן-גביר בשל דעותיו הפוליטיות ועברו הפלילי.

 

 

 
"הזמנת פעילות שמאל קיצוני הוא לא מנע". מהמכתב נגד אבי ניר
 "הזמנת פעילות שמאל קיצוני הוא לא מנע". מהמכתב נגד אבי ניר 
 צילום: רוני שיצר 
 

"באותה תוכנית התארחו והפכו לכוכבות שני פעילות שמאל קיצוני עדנה קנטי, ופרידה שבמהלך התוכניות לא הפסיקו לעשות פרובוקציות להסית נגד מדינת ישראל, להשתלח בחיילי צה"ל במחסומים ואחת מהן אף הכניסה ספר תנ"ך לחדר השירותים", הזכיר בן-ארי במכתבו.

 

"כיצד מסביר מר ניר את העובדה שאת הזמנת אותן פעילות שמאל קיצוני הוא לא מנע? כיצד הוא אפשר להן להסית מול מאות אלפי צופים ולעומת זאת למר בן גביר שמעולם לא השתלח בחיילי צה"ל ולא פגע במדינת ישראל הוא רוצה לסתום את הפה?", דברי בן-גביר.

 

עוד תוהה בן-גביר על ההוראה של ניר, לכאורה, שלא ללהק לתכנית אנשים בעלי עבר פלילי ומציין אישי ציבור בעלי עבר פלילי כאריה דרעי, חיים רמון וצחי הנגבי: "האם אלה לא הוזמנו בעבר להתארח בתכניות "קשת" ולא יוזמנו אליהם בעתיד?", כתב במכתבו.

 

מנכ"ל הרשות השנייה, מנשה סמירה, סרב להתערב בשיקולים הפנימיים של "קשת" אך העביר את פניית חבר הכנסת להתייחסותו של מנכ"ל הזכיינית אבי ניר.

 

תגובות הרשות השנייה ו"קשת" טרם התקבלו.

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by