בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
יעקב אילון על עדי טלמור: "רבים מחבריו בהלם. זהו קול שיחסר" 
 
תקשורת |
 

מגיש חדשות 10: "הכרתי אותו עוד כשהיה כתב ביומן החדשות, כשבא כאזרח. לא ידעתי דבר על מחלתו והחדשות המעציבות היכו רבים רבים מעמיתיו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הידיעה על מותו של עיתונאי גל"צ עדי טלמור היכתה היום אנשי תקשורת רבים בהם מגיש חדשות 10 יעקב אילון, שאמר היום לנענע10: "עדי טלמור לא היה טיפוס רגיל. תמיד התבדחנו איתו על השאלה אם נטרפה עליו דעתו בגלל כל השנים שהוא משדר מבזקים או שהוא משדר מבזקים כי מלכתחילה נטרפה עליו דעתו. בכלל, תמיד התבדחנו איתו".

 

לדברי אילון, "הכרתי אותו עוד כשהיה כתב ביומן החדשות, כשבא כאזרח. לא ידעתי דבר על מחלתו והחדשות המעציבות היכו רבים רבים מעמיתיו בהלם. העובדה שהתמיד בשידור מבזקים כל כך הרבה שנים היא נדירה במיוחד בגלי צה"ל, שם התחלופה היא מסחררת. זה הפך אותו לאחד הקולות המזוהים ביותר עם תחנת השידור הצבאית. זה קול שיחסר".

 

"אשאיר לגלגלצ רשימת שירים שאהבתי בימי חיי"

במקביל, עובדי ושדרני גלי צה"ל יתכנסו היום לטקס התייחדות עם עדי טלמור. טלמור השאיר אחריו מכתבים לעובדי התחנה ובהם הוראות מפורטות כיצד להודיע כי נפטר וכיצד לערוך את הטקס לזכרו. 

 

במכתב שהותיר למנהלת גלגלצ דלית עופר ביקש טלמור להשמיע בתחנה שירים שאהב: "אשאיר לגלגלצ רשימת שירים שאהבתי בימי חיי, להשמיע בשבת שאחרי מותי בצהרי 'סוף שבוע רגוע'", כתב. מנהל התחנה יצחק טוניק הודיע כי יפעלו לפי צוואתו.

 

על הטקס שאחרי מותו כתב: "אפשר להדליק נרות נשמה, לקרוא פרקי תהילים, ואם מותר, גם לתקוע בשופר, להניח פרח או שניים (אני אוהב את פרחי גן-עדן, או משהו כזה), לשיר ולנגן בגיטרה, כל מה שעולה על הדעת. אני מזמין אתכם להיפרד ממני שם, לקראת שקיעה, נאמר ביום חמישי שלאחר פרסום דבר מותי. גופי לא יהיה עוד שם, אבל אולי נשמתי", כתב טלמור.

 

יצחק נובמבר, אחיו של עדי, סיפר לנענע10 כי המשפחה לא ידעה על דבר מחלתו. "עדי לא שיתף אותנו בכלום, לא במחלה שלו ולא במצוקות שהיה בהן. גם הקולגות שלו לא ידעו שהוא חולה והם גילו רק לאחרונה. עדי היה אדם בודד, והוא נהג להסתגר".

 

"תדהמה וצער אחזו בכל אנשי גל"צ כאשר נודה להם על המקרה המצער", אמר מוקדם יותר היום מפקד גל"צ, יצחק טוניק. "עדי הסתיר את דבר מחלתו עד הרגע האחרון ובגל"צ כולנו המומים ונדהמים. עדי עבד בגלי צה"ל 33 שנים ובמהלכן הפך לאחד הסמלים היותר מוכרים של התחנה כעורך ומגיש חדשות בעל אופי וצבע מאוד מיוחדים, איש יסודי ודקדקן".

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by