בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
בית הדין לעבודה דחה את עתירת אגודת העיתונאים לביטול מינויו של מיכאל מירו  
 
 מיכאל מירו מנהל קול ישראל    צילום: דוד וינוקור    
תקשורת |
 

רשות השידור: "הושגה הסכמה כי הליך המכרזים ברשות השידור ימשיך בשבועות הקרובים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נדחתה בקשת אגודת העיתונאים, לביטול ההחלטה למינויי מיכאל מירו למנהל הרדיו של "קול ישראל". בנוסף, מציינים היום ברשות השידור הסכמה שגובשה לפיה כי הליך המכרזים ימשיך בשבועות הקרובים.

 

הוועד המנהל של רשות השידור הודיע כי הוא ממשיך בייצוב השדרה הניהולית ברשות ובתוך כך, יערכו מכרזים למנהל הטלוויזיה הישראלית, מנהל הטלוויזיה בערבית, מנהל הרדיו בערבית כמו גם למנהלי חטיבות ומחלקות.

 

כזכור, לפני חודש דרשה אגודת העיתונאים בתל-אביב לפסול את המכרז לתפקיד מנהל הרדיו של "קול ישראל" ונציגי האגודה עזבו את הדיון בנושא כשהם מביעים מחאה על התנהלות הוועדה. יצוין כי ועדת המכרזים של רשות השידור בחרה פה אחד במירו לתפקיד, ואגודת העיתונאים האשימה אז את לשכת ראש הממשלה בהפעלת שרים שיפעילו לחץ על חברי הוועד המנהל על מנת שיצביעו עבור מירו.

 

זמן קצר לאחר כניסתו לתפקיד הוציא  מירו הודעה לעיתונות ובה הכחיש פרסומים ב"גלובס", "וואלה" ו- ynet לפיהם בכוונתו לעשות שינויים פרסונליים ותוכניים ברדיו המונעים מאינטרסים פוליטיים. לפי הודעת מירו, "מקורן של ידיעות אלה הוא בגורמים אינטרסנטים המנסים להעכיר את האווירה ברדיו ולפגוע בשידור הציבורי". 

 

פה פוליטיקה: סיקור מיוחד של הזעזועים ברשות השידור >>>

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by