בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
מנכ"ל לרשות השידור? לא בקרוב: ועדת שפיניץ הקפיאה את דיוניה בנושא 
 
תקשורת |
 

מכה נוספת לראש הממשלה: לנענע10 נודע כי בוועדה לבדיקת מינויים הוחלט שלא לדון בסוגיית מינויו של יוני בן מנחם עד להכרעת בג"צ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מינוי יוני בן מנחם לתפקיד מנכ"ל רשות השידור לא נראה באופק: למרות שבית המשפט דחה בשבוע שעבר את בקשת אגודת העיתונאים לצו ביניים שיקפיא את מינויו, בוועדה לבדיקת מינויים ("ועדת שפיניץ") הוחלט שלא לדון בסוגיה עד להכרעת בג"צ בנושא, כך נודע לנענע10.

 

הוועדה, בראשות עו"ד טנה שפניץ, פועלת מכוח רשות החברות הממשלתיות במשרד האוצר ומתפקידה לאשר מינויי בכירים בשירות הציבורי. כזכור, ראש הממשלה בנימין נתניהו הודיע לפני שבועיים לחברי מליאת רשות השידור כי הוא מקבל את המלצת ועדת האיתור למנות את יוני בן-מנחם לתפקיד מנכ"ל רשות השידור, אך המינוי לא יכול להתבצע ללא אישור ועדת שפיניץ ושם כאמור הוחלט להקפיא את הדיונים בנושא.

 

גורם המעורה בפרטים אומר הבוקר לנענע10 כי מדובר במכה לראש הממשלה ולרשות השידור, שכן על אף שבית המשפט התיר לוועדה את אישור מינויו של בן-מנחם לתפקיד כאשר דחה את בקשת אגודת העיתונאים לצו ביניים, אם ועדת שפיניץ נמנעת מאישור המינוי מדובר בפועל בהקפאה שלו למשך זמן לא ידוע שכן הכרעת בג"צ עלולה להינתן רק בעוד חודשים רבים.

 

בדוברות משרד האוצר סרבו לאשר או להכחיש את הדברים ומסרו בגובה: "הוועדה אינה יכולה למסור מידע עד לסיום הטיפול במועמד לתפקיד מסוים".

 

 פה פוליטיקה: סיקור מיוחד של הזעזועים ברשות השידור >>>

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by