בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
רשות השידור בוחנת: מכירת נכסי נדל"ן לצורך מימון הרפורמה  
 
תקשורת |
 

על פי התכנית המקורית היתה הרפורמה אמורה להיות ממומנת ממענק משרד האוצר, הלוואות והעלאת האגרה • מאחר והוחלט שלא להעלות את האגרה, בוחנים ברשות אפשרות של מימוש נכסי הנדל"ן להשלמת מימונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הועד המנהל של רשות השידור נערך להכנת תכנית למימוש הנדל"ן של הרשות לצורך מימון הרפורמה, זאת על-פי מתווה שהכינו יו"ר רשות השידור, ד"ר אמיר גילת, ויו"ר ועדת הכספים של מליאת הרשות, דוד חיון, כך הודיעה היום הרשות. 

 

על פי התכנית המקורית היתה הרפורמה אמורה להיות ממומנת ממענק בסכום של 90 מליון ₪ מהאוצר, מהלוואה בהיקף של 240 מליון ₪ ומהעלאת האגרה. מאחר והוחלט עתה שלא להעלות את האגרה, נבחנת האפשרות של מימוש נכסי הנדל"ן להשלמת מימונה.

 

בימים האחרונים הזמינה הרשות הערכות שמאי לכל נכסי הנדל"ן שלה. ההערכות יוכנו בלוח זמנים מהיר ויושלמו בשבועות הקרובים, מה שיאפשר תמונה ברורה לגבי שווי הנדל"ן והצעדים העתידיים בנושא. הועד המנהל הקים לאחרונה צוות מיוחד בראשות חיון שירכז את נושא הנדל"ן מטעם המוסדות.

 

הועד המנהל החליט אתמול עקרונית למכור את נכסי הרשות בשערי צדק וברחוב ירמיהו בירושלים ולהשיג עבורם את התמורה המכסימלית האפשרית. כך גם יימכר  נכס אגף הגביה בחיפה, הנמצא בבעלות הרשות.

 

עוד הוחלט למכור את מתחם רוממה (כולל בניין חוטי ירושלים), המרכז כיום את רוב פעילות הרשות בירושלים, רק אם תוכח כדאיות כלכלית למהלך.

 

כמו כן הוחלט, כי יושלם בהקדם ניהול המשא ומתן, עם המינהל לגבי הפיצוי שתקבל הרשות בגין פינוי מתחם הקריה בתל אביב, נראה שתוך ויתור על ההצעה החליפית של המינהל לקבל שטח משרדים חלופי בתל אביב.

 

יו"ר רשות השידור ד"ר אמיר גילת אמר "רשות השידור חייבת למצוא את הדרך להבראתה, תוך התבססות על העובדים שהם המשאב החשוב ביותר בארגון, ותוך מילוי המשימה לשמה היא קיימת - שידור".

 

בימים הקרובים ינהל יו"ר רשות השידור דיונים לגבי אופן יישום הרפורמה, תוך הידברות ושתוף פעולה עם העובדים והאוצר.

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by