בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
מלפפון כיבוש 
 
 איתמר בן גביר    צילום: הארון תחאוכו    
תקשורת |
 

פעיל הימין איתמר בן גביר טוען כי צוות התכנית תכנן אתמול לשדר אייטם בעניינו מבלי לעדכן אותו אותו על כך או לתת לו להגיב על הדברים, ומשנודע לו הדבר ובשל פנייתו – בוטל האייטם • רשות השידור: "מפאת קוצר הזמן לא התאפשר להעלות את האייטם בעניינו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טענה חדשה כלפי קול ישראל, והפעם דווקא משורות הימין: פעיל הימין איתמר בן גביר טוען כי צוות התכנית תכנן אתמול לשדר אייטם בעניינו מבלי לעדכן אותו אותו על כך או לתת לו להגיב על הדברים, ומשנודע לו הדבר ובשל פנייתו - בוטל האייטם. בקול ישראל טוענים מנגד שהאייטם בוטל משיקולי ליין-אפ וחוסר זמן.

 

בפתיח תכניתה של קרן נויבך, "סדר יום", ששודרה אתמול ברשת ב' של קול ישראל, הובטח למאזינים אייטם שיעסוק בכוונת "קשת" לגייס לתכנית "האח הגדול" את פעיל הימין איתמר בן גביר.

 

לטענתו, אחד ממכריו פנה אליו, ונוכח לדעת שהוא לא מכיר כל כוונה לשלב אותו באייטם.

 

 

 
"אני לא מעלה אותו לשידור". קרן נויבך
 "אני לא מעלה אותו לשידור". קרן נויבך 
 צילום: יוסי מימוני 
 

"ברגע שנודע לי שיש עלי אייטם הרמתי טלפון למירית (עורכת "סדר יום" מירית הושמנד .דא.) ואמרתי לה שהם חייבים לעדכן אותי על דבר כזה, ושהם לא יכולים שלא לתת לי להגיב", אומר בן גביר לנענע10. "היא שאלה אותי מה אני רוצה - ודרשתי לעלות לשידור. היא פנתה עם זה למגישת התכנית, אבל למרות שהיא כיסתה את שפורפרת הטלפון שמעתי את קרן נויבן צועקת "תגידי לו שיעביר תגובה בכתב, אני לא מעלה אותו לשידור". אמרתי לה שזה לא חוקי, הם חייבים לתת לי את אותו זמן תגובה כמו למי שתוקף אותי", אומר בן גביר. 

 

בן גביר פנה במכתב בהול למוטי אמיר, מנהל רשת ב', שיצר עמו קשר תוך זמן קצר וביקש שהות לבחון את העניין. לפי בן גביר, אמיר הודה בפניו כי על צוות התכנית חלה חובת מתן התגובה. "חזרתי אליהם שוב, והודעתי להם בכתב שאם הם יעלו עלי אייטם בלי מתן תגובה - אני אפנה לערוצים משפטיים. כתוצאה מהאיום בתביעה, הם וויתרו על האייטם", אומר בן גביר.

 

מרשות השידור נמסר בתגובה: "מפאת קוצר הזמן לא התאפשר להעלות את האייטם בעניינו של איתמר בן גביר ולכן גם לא היה צריך את תגובתו בשידור".

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by