בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
מירו: "לא נתתי כל הנחייה להפסקת הפתיחים האישיים" 
 
 מיכאל מירו מנהל קול ישראל    צילום: דוד וינוקור    
תקשורת |
 

בישיבת הועד המנהל אתמול הסביר מנהל קול ישראל, כי עם כניסתו לתפקיד נתן הנחיה על שינוי צורני ברשת ב' והכוונה להחזרת המבנה של מהדורת החדשות כפי שהיה נהוג עד לפני שלוש שנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מנהל "קול ישראל" מיכאל מירו ממשיך את מה שנראה כמסע לטיהור שמו. אחרי הודעת ההכחשה שהעביר בשבוע שעבר לתקשורת ובה הכחיש פרסומים ב"גלובס", "וואלה" ו-ynet לפיהם הוא פועל ממניעים פוליטיים, אתמול הבהיר מירו את הנושא בפני הוועד המנהל של רשות השידור.

 

בישיבת הועד המנהל שהתקיימה אתמול סיפר מירו, לחברי הועד על מה שהוא מכנה מזה שבוע "מסכת ההשמצות והשקרים המופצים בימים האחרונים בתקשורת". מדובר בפרסומים שונים הנוגעים להחלטות אותן קיבל לכאורה, ובהן שינויים פרסונאליים ותוכניים המונעים מאינטרסים פוליטיים - כך לפי גורמים אנונימיים ברשות. מירו הדגיש ואמר: "מעולם לא נתתי הנחייה להפסקת הפובליציסטיקה ב"קול ישראל" או על איסור העברת ביקורת בתכניות".

 

בישיבה הסביר מירו, כי עם כניסתו לתפקיד נתן הנחיה על שינוי צורני ברשת ב' והכוונה להחזרת המבנה של מהדורת החדשות כפי שהיה נהוג עד לפני שלוש שנים. בדרך זו, הסביר מירו,  משודרים ה"פיפסים", והחדשות, ולאחריהם משודרים הפתיחים האישיים. הפתיחים האישיים "זזו" ממיקומם לפני ה"פיפסים"  ומוקמו אחרי מהדורת החדשות, הסביר מירו והדגיש כי לא נעשה שום שינוי בתוכן הפתיחים ולא ניתנה שום הוראה מה יאמר בהם.

 

יו"ר הרשות ד"ר אמיר גילת אמר בישיבה  כי כפי שנקבע בזמנו, תדון בקרוב מליאת הרשות בנושא הבעת דעות אישיות ברדיו, והדגיש כי "אין שום כוונת לסתימת פיות וכי השידור הציבורי חייב להיות פתוח למגוון הדעות בחברה הישראלית".

 

על הטענות שהופצו בתקשורת בדבר כוונותיו אמר מירו בשבוע שעבר: "מקורן של ידיעות אלה הוא בגורמים אינטרסנטים המנסים להעכיר את האווירה ברדיו ולפגוע בשידור הציבורי. אלה הפיצו ידיעות כזב כאילו להחלטות שהתקבלו יש רקע פוליטי והטילו דופי בהחלטותיי המקצועיות ובשידור הציבורי דבר שהינו משולל כל יסוד".

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by