בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
איגוד העיתונאים בירושלים: "תומכים ביוני בן-מנחם, אך סכסוך העבודה עומד בעינו"  
 
תקשורת |
 

במקביל, חה"כ איתן כבל ונחמן שי הודיעו כי יפנו ליועה"מ לממשלה על מנת שיבדוק אי סדרים בעבודת הוועד המנהל של הרשות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ועד עיתונות הפקה באגודת העיתונאים בירושלים מוציא היום הודעת תמיכה יוני בן-מנחם על בחירתו אתמול ע"י ועדת האיתור למנכ"ל רשות השידור. גורם באגודת העיתונאים בירושלים אומר היום לנענע10 כי למרות הבעת התמיכה, סכסוך העבודה עם רשות השידור עליו הכריזה האגודה השבוע עדיין עומד בעינו.

 

"בחירתה של ועדת האיתור הינה תעודת כבוד לעובדי רשות השידור ואמון על המקצועיות של עובדיה", נכתב בהודעה. "ללא ספק בעת הזו רשות השידור זקוקה לעיתונאי הבא מתוכה המכיר את המורכבות שבניהולה וזאת על מנת להבריאה ולהצעידה למקום בו ראוי שתהיה. ללא ספק העבודה הניצבת לפניו הינה רבה וקשה. אנו מאחלים ליוני הצלחה רבה בתפקידו, הצלחתו של יוני היא הצלחת כולנו וכנציגי העובדים נעשה ככל שנוכל לסייע לו להצליח בתפקידו".

 

ומנגד, בכנסת לא נרגעות הרוחות. אחרי שאתמול הוגשה הצעה דחופה לסדר שיזמה חברת הכנסת זהבה גלאון, תחת הכותרת "הפוליטיזציה ברשות השידור" וזכתה לתמיכה מחברי כנסת מקדימה, הליכוד, העבודה והאחוד הלאומי, מודיעים היום חברי הכנסת איתן כבל (העבודה) ונחמן שי (קדימה) כי בכוונתם לפנות ליועץ המשפטי לממשלה על מנת שיבדוק אי סדרים בעבודת הוועד המנהל של הרשות. לטענת הח"כים, הוועד נמנע מלשתף את היועצת המשפטית בדיונים ובהליכי קבלת ההחלטות.

 

התנועה לאיכות השלטון: לבחון התאמת בן מנחם לתפקיד

בתוך כך התנועה לאיכות השלטון פנתה היום לטנה שפניץ, יו"ר הוועדה לבדיקת מנויים, בבקשה לבחון את התאמת יוני בן מנחם לתפקיד מנכ"ל רשות השידור על רקע הטענות בדבר קרבתו לראש הממשלה. "התנועה מבקשת כי התאמתו לתפקיד תבחן לאור קרבתו לכאורה לשר הממנה אשר, כידוע, מחייבת אותו להחזיק בכישורים מיוחדים".

 

מינוי זה אמור להגיע לוועדה לבדיקת מינויים בראשות טנה שפניץ לקבלת אישור במהלך הימים הקרובים. "בחינה זו צריכה להיעשות ביתר קפדנות, בעיקר נוכח המגמה האחרונה של הכנסת עוד ועוד נושאי תפקידים בכירים לתוך המוסדות המנהלים של רשות השידור, שהנם כלפיהם עלו טענות כי הם מקורבים של השר הממנה - הוא ראש הממשלה", כך לפי התנועה.

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by