בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
טלי ליפקין שחק ורונן ברגמן רוצים להמשיך להגיש: "בהחלטות ועדת המכרזים נפלו טעויות מהותיות" 
 
תעשייה |
 

מגישי "ערב חדש" מוחים כנגד החלטת הוועדה להחליפם בשרה ב"ק, אראל סגל ועידן קוולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טלי ליפקין שחק ורונן ברגמן פנו אתמול (רביעי) לטלוויזיה החינוכית בבקשה לחשוף בפניהם את מסמכי וועדת המכרזים שהחליטה שהם לא ימשיכו להגיש את התכנית "ערב חדש" שכן הם אינם נמנים על שלושת המנחים בעלי הציון המשוקלל הגבוה ביותר.

 

כזכור, במקומם נבחרו שרה ב"ק, אראל סגל ועידן קוולר להגשת התוכנית. 

 

באמצעות בא-כוחם עו"ד יוסי עבאדי טוענים שחק וברגמן כי הפרמטרים למכרז שונו במהלכו ועל כן הם דורשים לעיין בכל המסמכים הקשורים למרכז. בין אלה נכללים מסמכים המפרטים את הפרמטרים לשקלול הציונים, הפרוטוקולים, הקלטות הישיבות וחוות דעת מקצועיות. כמו כן דורשים השנים לעיין בהצעות הזוכות, כאמור, של שרה ב"ק, אראל סגל ועידן קוולר.

 

"הנכם מתבקשים בזה להימנע מכל פעולה שמטרתה או תוצאתה קידום הליכי הזכייה וההתקשרות עם הזוכים במכרז", כתבו שח"ק וברגמן לטלוויזיה החינוכית. "נראה כי בהחלטות ועדת המכרזים נפלו טעויות מהותיות", טוענים השניים, אך מודיעים כי יפרטו את אותן טעויות רק לאחר שיועברו אליהם במסמכים לפי דרישתם.  

 

עו"ד אביגדור דנן, היועץ המשפטי של הטלוויזיה החינוכית מסר בתגובה: "היום התקבלה פנייתם של המנחים לשעבר של התוכנית, ד"ר רונן ברגמן וטלי ליפקין שחק, באמצעות עורך דינם. הליך המכרז לבחירת המנחים לתוכנית נעשה על-פי כל הכללים והנהלים הנדרשים מביצוע הליך זה, כפי שנקבעו ע"י ועדת המכרזים ותוך התייעצות עם נציגי החשכ"ל ובשקיפות מלאה. הטלוויזיה החינוכית תשמח למסור לידי הפונים את כל המסמכים והחומרים הקשורים להליך והכל בהתאם לזכות הקיימת להם בתקנות חובת המכרזים וחוק חופש המידע".   

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by