בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
אגודת העיתונאים בי-ם הכריזה על סכסוך עבודה עם רשות השידור 
 
תקשורת |
 

אסף אפרתי, יו"ר חבר הנהלת אגודת העיתונאים בבירה: "הסכם הרפורמה נחתם לפני שבעה חודשים – ומאז לא התקדם כלום: ישנה הקפאה של דרגות, אין מינויים חדשים, לא נחתמים חוזים, וכל המצב תקוע" • רשות השידור: "אין סכסוך, יש עבודה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אגודת העיתונאים בירושלים הכריזה היום (שלישי) על סכסוך עבודה עם הנהלת רשות השידור על רקע קפאון במימוש הסכמים שנחתמו עמם במסגרת הרפורמה. הסכסוך יכנס לתוקפו תוך 14 ומרגע זה יהיו צעדיו הארגוניים של הוועד, לרבות שביתה, מוגנים על פי החוק.

 

בשלב זה אין לרשות השידור מנכ"ל מכהן שכן מוטי שקאלר סיים את תפקידו בתחילת החודש, וועדת האיתור למנכ"ל, בראשות ד"ר אמיר גילת, טרם פרסמה את המלצתה. השר האחראי על רשות השידור הוא ראש הממשלה, בנימין נתניהו.

 

"הכתובת היא לא רשות השידור, שכן נושא הרפורמה של הרשות כבר נמצא בידי המחוקק", אומר לנענע10 אסף אפרתי, יו"ר ועד עיתונות וחבר הנהלת אגודת העיתונאים בירושלים.

 

"הסכם הרפורמה נחתם לפני שבעה חודשים - ומאז לא התקדם כלום: ישנה הקפאה של דרגות, אין מינויים חדשים, לא נחתמים חוזים, וכל המצב תקוע".

 

 

 
 

אסף האפרתי: אי אפשר לבוא בטענות לעובדים, הם עשו כל מה שנדרש מהם במסגרת הרפורמה. העובדים חתמו על הסכם כבר לפני חצי שנה - למה לא משחררים את הכסף? אנחנו לא בני ערובה

 

לפי אנשי האגודה, מספר העובדים שנדרשו לפרוש מהרשות הוגדל, והסכמי השכר הארציים לא כובדו. בנוסף, פניות של האגודה בנושא אינן מטופלות ואין זוכוית למענה ראוי.

 

"אי אפשר לבוא בטענות לעובדים, הם עשו כל מה שנדרש מהם במסגרת הרפורמה. העובדים חתמו על הסכם כבר לפני חצי שנה - למה לא משחררים את הכסף? אנחנו לא בני ערובה", אומר אפרתי.

 

מרשות השידור נמסר בתגובה: "יו"ר רשות השידור, עושה מאמצים רבים לקידום הרפורמה-למען הציבור ולמען העובדים. ברשות השידור הביעו פליאה על התנהגות אגודת העיתונאים שבוקר אחד מגישה עתירה לבית הדין, למחרת מושכת אותה, כעבור יום מגישה עתירה נוספת וכעת גם מאיימת בסכסוך עבודה. 'אין סכסוך יש עבודה'", לשון התגובה.

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by