בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
מנהל קול ישראל: "עיתונאים נפלו בפח" 
 
 מיכאל מירו    צילום: מנחם גרנית, יח"צ    
תקשורת |
 

מיכאל מירו בעקבות פרסומים ב"גלובס", "וואלה" ו-ynet מהימים האחרונים לפיהם הוא מתכנן שינויים פרסונאליים ותוכניים המונעים מאינטרסים פוליטיים: "הזדעזעתי מכמות הרפש השקרי שפורסם בחלק מאמצעי התקשורת מבלי לעשות את העבודה העיתונאית המינימאלית הנדרשת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"עיתונאים נפלו בפח ופרסמו ספינים שיקריים כאילו הם עובדות וגרמו נזק בל ישוער לשידור הציבורי", כך בהודעה שמפיץ הבוקר מנהל קול ישראל מיכאל מירו בעקבות פרסומים ב"גלובס", "וואלה" ו-ynet מהימים האחרונים לפיהם הוא מתכנן שינויים פרסונאליים ותוכניים המונעים מאינטרסים פוליטיים במסגרתם יפגעו שדרים בכירים ברדיו כמו אריה גולן, קרן נוייבך וירון דקל.

 

במילים חריפות תקף הבוקר מירו את כלי התקשורת שפרסמו את הדברים לפיהם, בין היתר, ייאסר על המגישים להעביר ביקורת בתכניתם. בהודעת ההכחשה כתב: "הזדעזעתי מכמות הרפש השקרי שפורסם בחלק מאמצעי התקשורת מבלי לעשות את העבודה העיתונאית המינימאלית הנדרשת. מקורן של ידיעות אלה הוא בגורמים אינטרסנטים המנסים להעכיר את האווירה ברדיו ולפגוע בשידור הציבורי. אלה הפיצו ידיעות כזב כאילו להחלטות שהתקבלו יש רקע פוליטי והטילו דופי בהחלטותיי המקצועיות ובשידור הציבורי דבר שהינו משולל כל יסוד", כך לשון ההודעה. 

 

 
 

מקורב למירו: האיש בקושי שבוע בתפקיד, תוקפים אותו אנשים שקשה להם לפנות את הכיסא והכתבים נופלים לידיים שלהם רק כי הם רוצים סקופ. מילא גורמים מתוך הרשות מדליפים שקרים - אבל אנחנו מצפים מהכתבים להפעיל מינימום שיקול דעת ולכל הפחות לבחון את הדברים

 

"כמנהל 'קול ישראל' בכוונתי להנהיג שינויים בכל רשתות הרדיו ובכללן גם ברשת ב' כדי לקדם את הרדיו כשידור ציבורי, שמייצג את העמדות הרווחות בציבור  על כל גווניו וללא משוא פנים", כתב מירו.

 

"העיתונאים האלה שפכו את דמו של אדם, הם פרסמו דברים שהובהר להם שהם שקרים והם לא רצו לשמוע, הכל בשם האייטם", אומר לנענע10 גורם המקורב למירו.

 

"האיש בקושי שבוע בתפקיד, תוקפים אותו אנשים שקשה להם לפנות את הכיסא והכתבים נופלים לידיים שלהם רק כי הם רוצים סקופ. מילא גורמים מתוך הרשות מדליפים שקרים - אבל אנחנו מצפים מהכתבים להפעיל מינימום שיקול דעת ולכל הפחות לבחון את הדברים. איזה הנחיה לא לעביר ביקורת? הרי לא היה ולא נברא. הכל שקרים". 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by