בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
האחראי לזיופים בכוכב נולד: אביה של תמר יהלומי 
 
 העדיפה לפרוש מהתוכנית. תמר יהלומי    צילום: יח"צ    
תעשייה |
 

במכתב ששלח אביה של התמודדות הפורשת להפקת התוכנית נכתב: "פעלתי בתום לב למקסם את מספר המסרונים ששלחתי בהצבעה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

היום (רביעי) מתבררת זהותו של האחראי למשלוח הסמסים ההמוני בהצבעות למתמודדים בתוכנית "כוכב נולד 9": דקל יהלומי, אביה של המתמודדת תמר יהלומי, שהודה במעורבתו בפרשה. בעקבות פרסום החשד לזיוף, פרשה יהלומי מהתוכנית, וההפקה החליטה לקיים הערב תוכנית גלגל הצלה מיוחדת במהלכה יוכלו הצופים להחזיר את אחד המתמודדים שהודחו בעקבות ההצבעות הפסולות.

 

במכתב שהועבר לכלי התקשורת מהזכיינית "קשת", המוצג כמכתב מטעם יהלומי, הוצהר: "בשם בתי תמר יהלומי, אני מבקש להודיע לכם כי לאור הפרסומים בעניין ההצבעות ל"כוכב נולד" בימים האחרונים החליטה תמר שלא להמשיך ולהתמודד בתכנית. על אף שברור לכולם, כי לתמר לא היה קשר כלשהו להצבעות, תמר החליטה כי לאור האווירה שנוצרה סביבה ועגמת הנפש שנגרמה לה על לא עוול בכפה, אין עתה טעם וגם אין לה רצון להמשיך בהתמודדות השנה".

 

"אציין, כי כאביה של תמר פעלתי כפי יכולתי בתום לב לסייע לבתי להתקדם בשלבי התחרות האחרונים, כולל זה שלא הגעתי לתכניות ובמקום זה בחרתי להישאר בביתי כדי למקסם את מספר המסרונים ששלחתי בהצבעה - הכל כאמור בתום לב וע"פ הידוע לי כמותר - ולמותר לציין, כי ללא קשר כלשהו לגורם פסול מכל סוג שהוא.לאחר שמסרתם לי בדיעבד, כי ריבוי המסרונים ששלחתי גרם לבעיה בהצבעה, הרי שכמובן צר לי על כך".

 

"החלטתה של תמר לפרוש מהתכנית היא מכה לכולנו אבל אנחנו מכבדים את בחירתה ונותנים לה את מלוא הגיבוי והתמיכה. אנחנו בטוחים כי כישוריה ויכולותיה של תמר, כפי שצפו בהם מאות אלפים, ימשיכו ויבואו לידי ביטוי בהמשך דרכה וחייה, ועולם המוסיקה בישראל ייהנה מהם בעתיד".

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by