בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
נחתם הסכם תמלוגים בין HOT לתל”י 
 
 הרצל עוזר    צילום: יח"צ    
תעשייה |
 

חברת הכבלים תעביר סכום שנתי קבוע של כ-7 מליון ש"ח כתמלוגים לתסריטאים ובמאים בגין השידורים בערוציה, ובנוסף תעביר החברה סכום של כ-20 מליון ש"ח נוסף כפיצוי רטרואקטיבי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת התמלוגים של הבמאים והתסריטאים בישראל (תל"י) חתמה על הסכם בדבר הסדרת התמלוגים עם חברת HOT. לפי ההסכם, שיפוג בשנת 2014, חברת הכבלים תעביר סכום שנתי קבוע של כ-7 מליון ש"ח כתמלוגים לתסריטאים ובמאים בגין השידורים בערוציה, ובנוסף תעביר החברה סכום של כ-20 מליון ש"ח נוסף כפיצוי רטרואקטיבי.

 

הסכסוך ביןHOT  לבין תל"י נמשך מזה מספר שנים ואף הגיע לבית המשפט העליון. מזה מזה ארבע שנים מתנהל הליך בוררות בין הצדדים בדבר שיעור התמלוגים המגיעים ליוצרים, ובשנת 2006 נחתם הסכם מסגרת בין הצדדים הקובע את זכויותיהם של היוצרים לתמלוגים. צוותי המו"מ שהגיעו להסכמות בחודש האחרון כללו מטעם HOT את הרצל עוזר, מנכ"ל, יורם מוקדי, סמנכ"ל תוכן ורגולציה ואנשי הלשכה המשפטית של HOT, ומטעם תלי אבי שמש, מנכ"ל ויו"ר, ועו"ד אהרן נחומי.

 

מנכ"ל HOT הרצל עוזר מסר: "HOT ראתה עצמה מאז ומתמיד כבית החם של התסריטאים והבמאים בישראל". סמנכ"ל תוכן ורגולציה ב-HOT יורם מוקדי: "התסריטאים והבמאים הם חלק אינטגרלי מהתוכן של HOT".

 

יו"ר תלי אבי שמש אמר היום: "זה רגע מרגש המביא למיצוי ולשיא עשר שנים של מאמצים של שני הצדדים להסדיר את הקשר בין חברת הטלוויזיה הגדולה בישראל HOT ובין ציבור התסריטאים והבמאים. HOT וציבור התסריטאים והבמאים בישראל יצאו לדרך חדשה", מנכ"ל תלי נרקיס פיין הוסיף: "זו נקודת ציון הסטורית לתסריטאים והבמאים".

 

עו"ד נחומי עורך דינה של תלי: "זה היה מו"מ ממושך וקשה שבסופו שני הצדדים השכילו למצוא שביל זהב משותף".

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by