בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרסום ושיווק 
הרשות השנייה דחתה בקשת "אדם, טבע ודין": קמפיין ים המלח ישאר באוויר 
 
פרסום ושיווק |
 

העמותה פנתה לרשות בשבוע שעבר וטענה כי הקמפיין הוא "מטעה ומעוות" וכי הוא מהווה הפרה של כללי הרשות כיוון שהוא מציג את המפעלים באור חיובי בלבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

הרשות השנייה דוחה את דרישת "אדם טבע ודין" להסיר את קמפיין מפעלי ים המלח, ומתירה את המשך שידורו בערוצים 2 ו-10. העמותה פנתה לרשות בשבוע שעבר וטענה כי הקמפיין הוא "מטעה ומעוות" וכי הוא מהווה הפרה של כללי הרשות כיוון שהוא מציג את המפעלים באור חיובי בלבד.

 

בהחלטת הרשות השנייה נכתב: "הרשות השנייה איפשרה למפעלי ים המלח לשדר את תשדיר התדמית של החברה, וזאת לאחר בחינה מעמיקה של ההיבטים הציבוריים והמשפטיים של הסוגיה, לאחר קבלת השלמות, נתונים והבהרות מהמפרסם ועיון בתלונות הציבור. הרשות מצאה כי זכותו של המפרסם לחופש ביטוי מסחרי גוברת באופן משמעותי בנושא זה".

 

את הקמפיין השיק משרד הפרסום אדלר חומסקי וכותרתו היא "מפעלי ים המלח - מזרימים חיים לים המלח". הקמפיין מתוכנן להימשך כשלושה שבועות והוא החלק הראשון מתוך שלושה חלקים בעלות כוללת של 1.5 מיליון דולר.

 

בדבר טענות "אדם טבע ודין" כי מטרת הקמפיין היא להשפיע על החלטת הממשלה אודות מימון קציר המלח ואופן תפעולה של בריכת האידוי של המפעלים באגן הדרומי, אומרים ברשות: "נדגיש שכל עוד התשדיר אינו עוסק בסוגיה השנויה במחלוקת שנמצאת על סדר היום הציבורי בדבר מימון קציר המלח ועיקרו העברת מסר חיובי על פעילות החברה בים המלח, לא ניתן ולא נכון למנוע את שידורו", והוסיפו: "ההד התקשורתי שליווה את התשדיר תורם לדיון הרחב ולשיח הציבורי בנושא. יש לציין כי הרשות דרשה לקבל לאישור מראש תשדירים נוספים אחרים בנושא זה".

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by