בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
מנחם בן יוצא למתקפה: "אתבע את אמנון לוי" 
 
 אמנון לוי    צילום: אלדד רפאלי    
תקשורת |
 

לטענת העיתונאי שפוטר הבוקר מ"קשת" בשל התבטאויותיו, אמנון לוי "קיבל החלטה להשניא אותי על הציבור ההומואי" • לוי בתגובה: "הבאנו את הדיאלוג המלא"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"אני יכול לתבוע את אמנון לוי וצוותו ואולי אף אעשה את זה", כך מאיים הבוקר מנחם בן בטור הבהרה שהעלה ב-NRG ובו הוא מכחיש חלק מהדברים שיוחסו לו. זאת לאחר התעצמות המחאה הציבורית בעקבות דבריו בתוכניתו של לוי אותו הוא מאשים ב"החלטה להשניא אותי על הציבור ההומואי".

 

כזכור, בן התבטא נגד הומואים לאחרונה במספר הזדמנויות ב"רייטינג", בגלי צה"ל ובערוץ 10 והמחאה בעקבות דבריו הביאה להפסקת ההתקשרות עמו ב"מעריב" וב"קשת".

 

"שמעתי שאסי עזר אמר: "מה? הוא רוצה להכניס אותי לכלא?". לא, אסי. ממש לא. זו רק הדיבה המטומטמת שהוציא עלי אמנון לוי, והתוספות הדמיוניות המטומטמות שנוספו לה בפייסבוק ובוויקיפדיה", כתב מנחם בן והכחיש חלק מהדברים שיוחסו לו, אותם כינה "הבל מטורף שלא היה ולא נברא אלא נקדח ממוחם הקודח של אלה שהחליטו להשניא אותי על הציבור ההומואי".

 

 

 
 

אמנון לוי: לנו מנחם דווקא החמיא על הכתבה אמר שהוא רואה שהיא נעשתה באהבה. נכון שהוא לא אמר בצורה מפורשת שהוא רוצה לזרוק אנשים לכלא, אבל הוא אמר שהוא רוצה להוציא את ההומואים בחוץ לחוק, ולכן שאלתי אותו האם יש להכניס לכלא את מי שיעבור על אותו חוק. כדי להיות הגונים, ייאמר לזכותנו שבתכנית הבאנו את הדיאלוג המלא

 

בן כתב כי צוות התכנית סילף את דבריו בתכנית "פנים אמיתיות" ששודרה בערוץ 10, וכתב כי הם צפוים לאשר זאת: "אני מבטיח לכם חגיגית שאמנון לוי וציוותו (הכולל בין השאר את העורך איתי דנקנר) יאשרו שאכן נפלה טעות חמורה בדבריהם וכי מעולם לא אמרתי מה שייחסו לי בזדון", כתב בן.

 

"אני מפותע שהוא אומר הוא שוקל להגיש תביעה", אומר לוי לנענע10. "לנו מנחם דווקא החמיא על הכתבה אמר שהוא רואה שהיא נעשתה באהבה. נכון שהוא לא אמר בצורה מפורשת שהוא רוצה לזרוק אנשים לכלא, אבל הוא אמר שהוא רוצה להוציא את ההומואים מחוץ לחוק, ולכן שאלתי אותו האם יש להכניס לכלא את מי שיעבור על אותו חוק. כדי להיות הגונים, ייאמר לזכותנו שבתכנית הבאנו את הדיאלוג המלא".

 

מנחם בן בתגובה: "אמרתי לאיתי אתמול שראוי שהם יתנצלו, ואני מקווה שהם אכן יעשו את זה".

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by