בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת  
כתבת "הארץ" ורדיו 99 - בין זוכי פרס פראט לאיכות הסביבה  
 
תקשורת  |
 

בקטגוריית תקשורת עצמאית זכה יואב לרמן כותב הבלוג "עוד בלוג תל אביבי"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מרכז השל לחשיבה ומנהיגות סביבתית וקרן Pratt יעניקו זו השנה התשיעית את פרס pratt לתקשורת בנושאי סביבה. 

 

בקטגוריה תקשורת ארצית נבחרה יעל עברי דראל כתבת ynet. רחל טלשיר כתבת מוסף גלריה של עיתון "הארץ" זכתה בציון לשבח. בקטגוריה תקשורת מקומית זכה יואב עציון כתב המקומון "ידיעות העמק". גם הסרט "הטורבינה האנושית" של יהודה ביטון ודני ורטה זכה בציון לשבח. בקטגוריה תקשורת עצמאית זכה יואב לרמן כותב הבלוג "עוד בלוג תל אביבי". עוד זכה לציון לשבח האתר: "the green prophet". בפרס תרומה מיוחדת לתקשורת בנושאי סביבה זכה פרופ' דני רבינוביץ כותב הספרים: "כוחות מניעים" ו"הנה זה בא" וכותב הבלוג: "הומו קומבוסטאנס- האדם השורף".

 

מישל קרמרמן מנכ"ל רדיו אקו 99FM הזוכה בקטגוריה "רדיו וטלוויזיה" אמרה היום: "כתחנת הרדיו הירוקה אשר חרתה על דגלה את הובלת האג'נדה החברתית לנושא איכות הסביבה, אנו גאים על זכייתנו בפרס פראט ושמחים על ההכרה בפעילותנו כמקדמי האג'נדה הסביבתית, למען איכות החיים והסביבה בישראל ובעולם".

 

פרס קרן prat נוסד בשנת 2002 כאמצעי למתן הכרה והוקרה לעשייה עיתונאית מצטיינת בנושאי סביבה וחברה בתקשורת הישראלית. מטרת הפרס היא לעורר מודעות בקרב הציבור הישראלי לגבי המשבר הסביבתי בישראל, על הקשריו החברתיים, הכלכליים, התרבותיים והערכיים. הפרס נוסד על-ידי קרן Pratt מתוך הכרה בתפקיד המרכזי שיש לתקשורת ההמונים בהעלאת נושאים על סדר היום הלאומי, ובעידוד דיון ציבורי בשאלות חיוניות לעתידה של החברה והסביבה בישראל.

 

ועדת השיפוט של פרס pratt השנה בראשות העיתונאי דוד גלבוע, כללה השנה את אביב לביא, ענת סרגוסטי, שרון קנטור, נאור ירושלמי, פיטר אדלר ואיילון שוורץ.

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by