בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת  
קדימה לרשות השידור: פועלת באופן מגמתי נגד המפלגה 
 
תקשורת  |
 

לטענת דובר "קדימה" הרשות טרפדה לאחרונה במספר מקרים את אפשרות התגובה של יו"ר המפלגה ציפי לבני לדברים שנאמרו נגדה • רשות השידור: "עמדות 'קדימה' מובעות כמעט מדי יום באמצעות חברי הכנסת שלה ובעת הצורך מפי דובריה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

זעם במפלגת "קדימה" כנגד רשות השידור, זאת בעקבות ראיון שנערך ביום חמישי עם אהוד ברק ב"יומן הצהריים" של קול ישראל. לטענת דובר המפלגה, כך במכתב ששלח היום ליו"ר הרשות אמיר גילת, מצא את עצמו הראשון "מתקשה לעשות את הדבר הבסיסי והמובן מאליו - להעביר את תגובות המפלגה להשמצות ולהשתלחויות". 

 

לטענתו, בהמשך לפנייתו הקודמת, ובמהלך פרק הזמן שעבר, ממשיכה המגמתיות ההולכת וגוברת בהתנהלות רשות השידור כלפי "קדימה".

 

לדבריו, "בשיחתי עם הכתב הפוליטי של קול ישראל, יואב קרקובסקי, נאמר לי שעורכת התכנית אינה מוכנה להקריא את תגובת "קדימה" משום, שלטענתה, ח"כ יואל חסון מ'קדימה' צפוי להתראיין במהלך התכנית. טענה זו, לפיה ראיון עם חבר כנסת מטעם קדימה', שעלה לראיון מטעם תפקידו כיו"ר הוועדה לביקורת המדינה והגיב להכפשות האישיות נגדו, הינו תחליף לתגובת "קדימה" כמפלגה- מופרכת, מגמתית ואינה מקובלת". 

 

כדוגמא נוספת למגמתיות המתמשכת נגד המפלגה מביא שמוליק דהן, דובר המפלגה את התוכנית "יומן" של הערוץ הראשון ששודרה ביום שישי האחרון, במהלכה התראיין השר גלעד ארדן, שהשתלח ב"קדימה" ובעומדת בראשה. לטענת דהן הוא ביקש מעורך התכנית, משה נסטלבאום, להעביר את תגובתה המתבקשת של לבני להשתלחויות, אך האחרון סירב להעביר את התגובה בטענה שחבר כנסת מקדימה נמצא באולפן.

 

עוד מזכיר דהן את "העלאתם לשידור של גורמים הנגועים בניגוד עניינים מובהק עם אופן הצגתם, כפי שבא לידי ביטוי לא אחת בפרשנויותיה של ד"ר אורית גלילי-צוקר, המופיעה מעת לעת בתכניותיכם השונות בכסות של פרשנית אובייקטיבית תוך התעלמות ואי גילוי נאות הנוגע לפעילותה הפוליטית".

 

מרשות השידור נמסר בתגובה לטענות כי "רשות השידור מקפידה בשידוריה על איזון ומתן ביטוי לכל הדעות. ככלל עורכי התכניות מעדיפים מרואיינים בשידור חי על פני תגובות כתובות, מעצם טבעו של השידור. עמדות מפלגת 'קדימה' מובעות כמעט מדי יום באמצעות חברי הכנסת שלה ובעת הצורך מפי דובריה".

 

"יחד עם זאת", הוסיפו ברשות, "הנהלת הרשות תקיים בדיקה של הדברים".

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by