בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
מקורבים ל"מעריב": טדי שגיא הוא המשקיע המסתורי בעיתון  
 
תקשורת |
 

לפי המקורבים, שגיא בוחן להיכנס כמשקיע עם רכיב; הדוברת של שגיא הכחישה את הדברים באופן חד משמעי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

האם איש העסקים טדי שגיא הוא המשקיע המסתורי המיועד של עיתון "מעריב"? מקורות בקרבת העיתון טוענים בעקשנות כי כן. לעומת זאת, הדוברת של שגיא מכחישה את הדברים באופן חד משמעי. המקורבים טוענים כי שמו של שגיא כמשקיע פוטנציאלי שעל הפרק יועלה בישיבת דירקטוריון חשובה שתתקיים הערב ב"מעריב". עם זאת נראה כי גם אם אכן מתנהלים מגעים בין הצדדים מדובר בשלבים ראשוניים שכן החברה לא דיווחה על העניין לבורסה עד כה. ב"מעריב" סירבו להגיב לדברים.

 

כבר לפני כשנה נקשר שמו של שגיא כמשקיע פוטנציאלי במעריב, אך דבר לא יצא לפועל. שגיא מכיר את בעלי העיתון: בשנה האחרונה ניהל משא ומתן בנושאי אנרגיה ורישיונות חיפוש ימיים מול עופר נמרודי. לפני כמה חודשים רכש את ביתו של בעל המניות הנוסף זקי רכיב בהרצליה בסכום מוערך של 40 מיליון דולר, סכום שהקנה לה את התואר הווילה היקרה בישראל.

 

שגיא, 39, נחשב לאיש עשיר ביותר. היקף הונו לא ידוע וההערכות לגביו נעות בין מאות מיליוני דולרים למיליארדים. שגיא עשה את עיקר הונו בזכות חברת פלייטק שבה הוא שולט, העוסקת בפיתוח תוכנות לשוק ההימורים באינטרנט. שגיא הורשע בשנות ה-90 בפרשת דיסקונט, שבה היו מעורבים אנשי עסקים בהרצת אג"ח ומניות, וריצה חצי שנת מאסר.

 

גורמים בשוק התקשורת מתייחסים להשקעה אפשרית ב"מעריב" בתמיהה שכן העיתון נמצא במצב קשה, באמצעו של גל פיטורים רחב, ולאחר שלפני כמה שבועות הודיע כי חלה "הרעה משמעותית" בתזרים המזומנים שלו ובתוצאות הרבעון הרביעי.

 

כמו כן, הודיע "מעריב" כי בנק הפועלים דורש ממנו החזר הלוואה של 106 מיליון שקל. לאחר מכן הודיע כי ככל הידוע לו, אין הבנק מכוון לנקוט בצעדים בשלב זה, ומתנהל מולו משא ומתן בנוגע לחוב. בשבועות האחרונים אספקת העיתונים לקיוסקים וסופרמרקטים היתה משובשת, כפי הנראה בשל מצוקת נייר. "מעריב" מנהל משא ומתן עם "ישראל היום" בנוגע למכירת בית הדפוס שלו, ואם תרחיש זה יקרה - רכיב צפוי להשתלט על העיתון באופן מלא.

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by