בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
נחמיה שטרסלר יקבל פרס ל"תקשורת כלכלית איכותית" 
 
 "הוביל בין היתר את המהלך לסימון מחירים על מוצרים". שטרסלר    צילום: יחצ    
תקשורת |
 

העורך הבכיר לכלכלה חברה של עיתון "הארץ" יקבל את הפרס עבור "עיתונות כלכלית אמיצה" מידי האגודה לזכות הציבור לדעת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

נחמיה שטרסלר, העורך הבכיר לכלכלה וחברה בעיתון "הארץ" הוא הבחירה של ועדת השופטים כזוכה בפרס הישראלי לתקשורת כלכלית איכותית לשנת תשע"א - 2011.

 

הפרס יוענק על ידי "האגודה לזכות הציבור לדעת" בטקס השנתי שיתקיים בחודש הבא. הפרס, המוענק זו השנה החמישית, יינתן לשטרסלר עבור "תרומתו לעיתונות הכלכלית הן ככתב והן כפרשן וכתיבתו המקורית בה הוא תוקף חולשות וחושף ללא מורא פגמים במדיניות הכלכלית", כך לשון ההודעה.

 

הפרס הישראלי לתקשורת כלכלית איכותית ניתן עבור עיתונאות או תקשורת כלכלית אמיצה המדווחת על נושאים כלכליים כהווייתם, ללא התחשבות בגורמים עסקיים, פוליטיים, תקשורתיים ואחרים. הפרס ניתן לעיתונאי, פובליציסט או כל אדם אשר תרם תרומה משמעותית ואמיצה לתקשורת כלכלית איכותית בישראל. הפרס מוענק אחת לשנה במסגרת הטקס השנתי של הענקת פרסי האגודה. בשנים הקודמות זכו בפרס: דניאל דורון, מייסד ומנהל המרכז הישראלי לקידום חברתי וכלכלי, גיא רולניק,  סגן מו"ל הארץ, מייסד ועורך ראשי של העיתון TheMarker  מוטי בסוק מ- TheMarker וגד ליאור, הכתב הכלכלי וראש מערכת ידיעות אחרונות בירושלים.

 

על הפרס השנה התמודדו 14 עיתונאים כלכליים בכירים, ממגוון רחב של אמצעי התקשורת. על הזוכה החליטה וועדת השיפוט בראשותו של עו"ד אוריאל לין-נשיא איגוד לשכות המסחר, יורם גבאי - יו"ר פעילים ניהול תיקי השקעות, גב' דליה זליקוביץ' והאלוף (במיל) אורן שחור. וועדת השיפוט התכנסה בשבוע שעבר על רקע הידיעה על מותה הטראגי עו"ד נורית אמיתי שכהנה כחברה בוועדת השופטים ב- 3 השנים האחרונות ואשר הייתה אמורה להשתתף בישיבה. הוועדה והאגודה לזכות הציבור ציינו כי עו"ד אמיתי הייתה ידידת אמת של האגודה והביעו צער כבד על מותה הטרגי.  

 

בנימוקי ועדת הפרס צוין כי העיתונאי נחמיה שטרסלר, "בעל ראיה אנליטית והבנה פוליטית-כלכלית גבוהה ביותר, כתיבתו מקורית בעלת עצמאות וחשיבה שופעת. הוא תוקף חולשות וחושף ללא מורא, פגמים וחללים במדיניות הכלכלית. שטרסלר, עושה עבודה מקצועית ועניינית הן ככתב והן כפרשן, מצביע על היבטים שעמיתיו לא תמיד רואים ולא מהסס להביע עמדות לא מקובלות. כתיבתו של שטרסלר מעוגנת ליידע מעמיק ורחב ושליטה בפרטים. שטרסלר, הינו בעל תרומה חשובה בתחום הצרכנות, כמי שהוביל בין היתר את המהלך לסימון מחירים על מוצרים. תרומתו לתחום העיתונות הכלכלית היא ניכרת, בלתי פוסקת ומתפרשת על פני עשרות שנים. על תרומתו זו לתקשורת כלכלית הוגנת, באופן עקבי וחסר מורא במדינת ישראל, אנו מעניקים לו את הפרס".

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by