בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
הערב: המהדורה המרכזית של חדשות 10 תעבור לאולפן הדינמי 
 
 מיקי חיימוביץ' ויעקב אילון    צילום: משה שי    
תעשייה |
 

לאחר כחצי שנה של הכנות יחלו הערב במהדורה המרכזית בהשקת פורמט החדשות העדכני של חדשות 10; ערוץ 10: בפורמט שינויים מהותיים בתוכן, הטכנולוגיה והעיצוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

לאחר חודשים ארוכים של עבודת שטח, מחקר מקיף ושיטתי והשקעה כספית ניכרת, הערב יעלה בערוץ 10 הפורמט החדש של מהדורת החדשות המרכזית המכונה בתמציתיות בבית הורד - "האולפן הדינמי".

 

על פי הערוץ, הפורמט החדש הנו "עדכני בכל הקשור להכנת, עריכת והגשת חדשות בטלוויזיה, ומתבסס על מספר תובנות יסוד באשר להרגלי צריכת מדיה וחדשות בעידן האינפורמציה".

 

השקת הפורמט העדכני תחל הערב בשעה 20:00 בערוץ 10 ותימשך באופן הדרגתי בשבועות הקרובים. הפורמט יבוא לידי ביטוי בשינויים מהותיים בשלושה מישורים מרכזיים: התוכן, הטכנולוגיה והעיצוב. הפורמט החדש מושתת בין היתר על אולפן דינמי שנבנה בחודשים האחרונים בקומה ה 16 של בית הורד, אולפן המשלב פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, ניצול יצירתי ויעיל של המרחב, ועיצוב חדש. האולפן בנוי כך שבעלות מזערית ניתן להעבירו לירושלים. במישור התכני, מבטיחים בערוץ, ישולבו במהדורה המרכזית סדרות של תחקירים במגוון תחומים ונושאים, כשהראשונה שבהן "בריונים במדי משטרה" של דב גיל-הר תחל הערב.

 

יצויין כי מהדורת חדשות 10 השיגה בשבוע החולף שיא לשנת 2010. הממוצע השבועי הסתכם ב-11.7% רייטינג, נתון הגבוה בכאחוז מנתוני הרייטינג המאפיינים א המהדורה. בערוץ 10 מקווים כי ההשקעה באולפן הדינמי החדש בליווי הקמפיין הפרסומי שקדם להשקתו יתרמו להמשך מגמת העליה.

 

בכנס חדשות 10 שנערך לפני מספר ימים לרגל השקת פורמט החדשות העדכני, ברך מנכ"ל הערוץ יוסי ורשבסקי את אנשי חדשות 10 והוסיף ש"הערוץ על כל עובדיו עובר תהליך הדרגתי של הנחת תשתית להתעצמות הדרגתית אך עקבית, ושהאולפן הדינאמי והפורמט העדכני של חדשות 10 הם שינויים מבורכים וחשובים, אבל חשוב לזכור שכמו כל שינוי עמוק ומהותי את הפירות שלו נקצור בהדרגה ובמהלך השנה הקרובה".

 

מנכ"ל חדשות 10 ראודור בנזימן אמר בכנס: "חדשות 10 הייתה מאז הקמתה חברת החדשות החדשנית, האמיצה והמהימנה ביותר. בתהליך שעברנו בחודשים האחרונים ניסינו לקחת את התכונות האלה צעד נוסף קדימה. אנחנו מאמינים שהפורמט החדש של חדשות 10 הוא דוגמה לאופן שבו צריך לעשות היום חדשות בטלוויזיה".

 

מיקי ויעקב נפרדים מהאולפן >>>

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by