בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
עספור לשעת לילה מאוחרת 
 
 עספור    צילום: יח"צ    
תעשייה |
 

HOT תיקנס על ידי מועצת הכבלים והלווין על שידור "עספור" בשעות "שאינן הולמות ילדים" ועל כך שלא יידעה את לקוחותיה על אפשרות התנתקות ללא קנס בשל ביטול ערוץ "ביפ" • HOT בתגובה: "הטלת הקנס נראית לנו תמוהה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

חברת HOT נקנסה על ידי המועצה לשידורי הכבלים והלווין ב-2 סעיפים, בסכום של למעלה מ-100,000 ש"ח לכל אחד מהם.

 

הראשון נוגע לשעת שידורה של הסדרה "עספור", שאינה תואמת את הנחיות המועצה. הסדרה שובצה והוגדרה כסדרה לגילאי 14 ומטה, והתכנים של הסדרה, הכוללים סצינות מיניות בוטות ושימוש תכוף בסמים, על כן, לטענת מועצת הכבלים, היה צריך לסווגה כראויה לצפייה מגיל 18 ומעלה, ולשבצה אחרי השעה 22:00.

 

בנוגע לעניין זה מסר יו"ר המועצה, ניצן חן: "המועצה רואה בחומרה רבה את הסיווג הלא מתאים של הסדרה עספור, כמו גם את שיבוצה לשידור בשעות שידור מוקדמות. הדברים חמורים במיוחד לאור העובדה שמדובר בסדרה אשר זכתה לפופולאריות רבה, והיוותה עוגן מרכזי בשידורי הוט. השימוש שנעשה בסדרה בסמים היה מרכזי ובולט, תוך הצגת הדמויות האהודות, כדמויות העושות שימוש תכוף בסמים, עד כדי הצגת העישון כמעשה נגיש ונורמטיבי".  

 

הסעיף השני לפיו נקנסה HOT, נוגע לסוגיה צרכנית, ולפיו החברה לא מילאה את הוראות המועצה ליידע את לקוחותיה שביכולתם להתנתק משירותי החברה ללא קנס, במקרה של הסרת ערוצים מהחבילה שלה. הדבר קרה לא פעם בשנתיים האחרונות, כמו במקרה של ערוץ Star World, הולמארק, וממש לאחרונה גם ערוץ ביפ.

 

בנוגע לסוגיה זו הוסיף חן: "המועצה ממשיכה לפעול בנושאים צרכניים ועומדת על המשמר ככל שהיא נדרשת, על מנת להבטיח כי זכויות המנויים ישמרו".

 

מהוט נמסר בתגובה: "הטלת קנס על פער של חצי שעה בשעת השידור, בעידן בו ניתן למצוא כל תוכן ברשת האינטרנט, נראית לנו תמוהה".

 

כחלון ביקש, HOT ו-YES הודיעו - נציע חבילה צרה מיוזמתנו >>> 

ניצן חן: "yes ו-HOT מצפצפות על הצרכנים" >>>

קרבות ענקים: מי באמת הפסיק את הזרם לביפ? >>>

 

 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by