בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
לפיד להנהלת חדשות 2: "אין בכוונתי להיכנס לזירה הפוליטית" 
 
 ``אמרתי שזו אפשרות דחוקה אבל איני פוסל זאת``. לפיד    צילום: יח``צ    
תקשורת |
 
עדי דקל

מגיש מהדורת שישי של חדשות 2, יאיר לפיד, העביר הבוקר מכתב למנהליו, המבהיר כי במידה ויחליט אחרת, הוא מתחייב להודיע על כך לפחות שישה חודשים מראש

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
העיתונאי ומגיש מהדורת שישי של חדשות 2, יאיר לפיד, העביר הבוקר מכתב למנהליו בחדשות 2, המבהיר כי אין בכוונתו נכון להיום להיכנס לזירה הפוליטית. עוד מצהיר לפיד במכתבו, כי במידה ויחליט אחרת, הוא מתחייב להודיע על כך לפחות שישה חודשים מראש, זאת בהתאם לרוח הצעת חוק הצינון, על פיה ידרשו אנשי תקשורת לתקופת צינון של שנה.

הצהרת לפיד הגיעה בתגובה לשרשרת ההתפתחויות האחרונה, שהחלה עם השמעת דברים שנשא בכנס ליברליזם שהתקיים בשבוע שעבר בהרצליה, בתוכנית "הכל דיבורים" בקול ישראל, אשר נחשדו על ידי מועצת הרשות השניה כבעלי אופי תעמולתי המרמז על כוונתו של לפיד להצטרף כפעיל בזירה הפוליטית, וגררו קביעת כינוסים של ועדות שונות בכנסת, וכאמור, גם דיון מחודש בהצעת החוק.

בחדשות 2 מצפים כי הצהרת לפיד תפחית את הלחץ הציבורי הכבד שנוצר כתוצאה מההתפתחויות האחרונות.

במכתב, לפיד אף פוסל את הטענות שהועלו כנגדו, בעניין ניצולו את הבמה המרכזית של הגשת המהדורה הנצפית של שישי בערב, וטוען כי "מובן מאליו שאני מקפיד על 'טוהר המסך' ואיני נותן לדעותי להשפיע על הדרך בה אני מגיש את 'אולפן שישי', כפי שיעידו כל חברי הצוות העובדים איתי וגם כל אדם הצופה באולפן שישי ללא דעות קדומות".

בנוסף, לטענת לפיד הוא אינו מקיים קשר עם גוף פוליטי, ישן או חדש, ובוודאי שאינו פעיל בשירותו של גוף כזה. לדבריו, "הקשר היחיד שלי לתחום הוא שנשאלתי בעבר אם אני צופה אפשרות שבעתיד הפנה לפוליטיקה, ואמרתי שזו אפשרות דחוקה אבל איני פוסל זאת, וככל הידוע לי מחשבות וביטויין עדיין אינם אסורים במדינת ישראל".

הרשות השנייה: לפיד צריך לבחור >>>
האם יאיר לפיד בדרך לפוליטיקה? >>>
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by