בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
בעקבות הרייטינג הדל: קשת מורידה את "כוכב נולד" מימי שישי 
 
תעשייה |
 
אופיר בר-זוהר, Themarker

במקביל, פתחה הרשות השנייה בהליך הפרה מול קשת בשל העובדה ששידרה את "כוכב נולד" 3 פעמים השבוע, בניגוד להוראות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
זכיינית ערוץ 2, קשת, חוזרת בה מתוכניתה לשדר את "כוכב נולד" גם בימי שישי. זאת לאחר שהתוכנית האחרונה הניבה רייטינג דל במיוחד של 13%. במקביל, פתחה הרשות השנייה בהליך הפרה מול קשת בשל העובדה ששידרה את "כוכב נולד" 3 פעמים השבוע, בניגוד להוראות.

יש להניח שהחלטתה של קשת נובעת בעיקר מהרייטינג המאכזב, אך כי גם הליך ההפרה שפתחה הרשות עזר להחלטה להוריד את התוכנית השלישית השבועית. יחד עם זאת, גם בשבוע שעבר ידעה קשת שהיא פועלת בניגוד לכללים.

בניגוד למצופה, סך הצפייה ביום שישי בתוכנית כוכב נולד היה נמוך יחסית. הדבר יכול לנבוע מכמה גורמים: ראשית, ייתכן כי אנשים בחרו לצפות במונדיאל בקבוצות, ולכן כמות מכשירי הטלוויזיה המשדרים ירדה בסך הכל. כמו כן, ערוץ ה-HD שלא נמדד במספרי הרייטינג, וודאי משך אליו אי אלו צופים. התוכנית כוכב נולד הניבה תוצאות רייטינג גבוהות למדי בימים רביעי וחמישי השבוע, וביום שישי צנחה באופן משמעותי.

מהרשות השנייה נמסר כי "במהלך השבוע, קשת שידרה את "כוכב נולד 8" בהיקף של כ-5 שעות, בשלוש תוכניות, במהלך הימים רביעי-שבת, בין השעות 19:00-24:00 (פריים) דבר הנוגד את כללי הרשות. הנחיות הרשות השנייה מגבילות כל אחד מזכייני ערוץ 2 לשדר עד 3 שעות של תכניות בידור וריאליטי מצטברות ביחידת השידור השבועית.

"יש לציין ש'קשת' שידרה 10 תוכניות של סוגה עלית במהלך שעות הפריים טיים בימי השידור רביעי-שבת. השידור של 'קשת' עומד בניגוד להנחיות ויטופל כהפרה על ידי הנהלת הרשות השנייה וכך הודיעה לזכיין. בנוסף, נענתה קשת להוראת הרשות והודיעה כי החל משבוע השידורים הנוכחי היא תימנע מלשדר את התכנית 'כוכב נולד' בהיקף החורג מהנחיית הרשות בנושא".

מקשת טרם נמסרה תגובה.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by